collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

novinky

Hanka Kynychová pomáhá pohybem i v roce 2017 Hanka Kynychová pomáhá pohybem i v roce 2017

Policie ČR pořádá v rámci projektu Zkus to říct cvičební tour ve spolupráci s Hankou Kynychovou. Pohyb pomáhá je příznačný název akce, která podpoří prevenci a osvětu v oblasti domácího násilí a násilí uplatňovaného na ženách.
 

Krásné Vánoce a šťastný nový rokKrásné Vánoce a šťastný nový rok

Moji milí příznivci,

dovolte mi, abych vám popřála krásné Vánoce a šťastný nový rok 2017!


Děkuji vám za vaši přízeň a budu se těšit na setkání s vámi v nadcházejícím roce.

 

Hanka Kynychová rozhejbala MirakulumHanka Kynychová rozhejbala Mirakulum

Předposlední květnovou sobotu ovládl zábavní park Mirakulum pohyb. Cvičilo se, tančilo, zpívalo a slavily se narozeniny. A kdo že byl oslavencem? Charitativní taneční projekt pro děti z dětských domovů Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, který letos slaví 10. jubilejní ročník! Pro mnohé je to možná až s podivem, že cvičitelka Hanka Kynychová věnuje už deset let svůj veškerý volný čas dětem bez rodin a rozhodně se toho nehodlá vzdát. „Práce s dětmi z dětských domovů mě moc baví. Vážím si toho, že mi ředitelé svěřili svoje děti a já s nimi mohu být v úzkém kontaktu. Pevně věřím, že tento ročník nebude poslední a oslavíme ještě spoustu dalších narozenin,“ pronesla s dojetím Hanka Kynychová těsně před tím, než spolu s moderátorkou Janou Adamcovou a stovkou dětí z dětských domovů odstartovala 10. ročník svého projektu Hejbejte se a zpívejte.

 

Mirakulum v pohybu s Hankou KynychovouMirakulum v pohybu s Hankou Kynychovou

Mirakulum v pohybu s Hankou Kynychovou aneb 10. narozeniny oblíbeného tanečního projektu pro děti z dětských domovů Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou!

Sobota 21. 5. 2016
11:00 - 17:00

Park Mirakulum - Topolová 629, Milovice
www.mirakulum.cz

 

Kynychová pomáhá pohybem obětem domácího násilíKynychová pomáhá pohybem obětem domácího násilí

Cvičitelka Hanka Kynychová má opravdu velké srdce. Kromě pomoci dětem z dětských domovů se rozhodla pomáhat i týraným ženám. Pomáhá jak jinak, než pohybem. První jarní den odstartovala v Kongresovém centru Praha její cvičební tour Pohyb pomáhá.  


Hanka se stala tváří preventivní kampaně projektu Zkus to říct, kterým se Policie ČR snaží poukázat na to, jak důležitá je prevence domácího násilí a násilí uplatňovaného na ženách. Tour Pohyb pomáhá má za úkol podpořit tento projekt hned v několika směrech. „Chceme poukázat na problematiku, chceme sdělit, kam se oběti mohou obrátit nebo jak můžete pomoct kamarádce, které se takové příkoří děje, a nebo třeba některým ženám pomůžeme pochopit, že to co se děje u ní doma, je domácí násilí,“ vysvětlila Hanka Kynychová.

 

POHYB POMÁHÁ: Pozvánka Hanky Kynychové POHYB POMÁHÁ: Pozvánka Hanky Kynychové

Milé dámy,
dovolte mi, abych vás společně s Policií ČR srdečně pozvala na cvičební tour POHYB POMÁHÁ, která startuje první jarní den 20. 3. v Kongresovém centru Praha, pokračuje 2. 4. v Rakovníku, 3. 4. v Domažlicích a zakončena bude 16. 4. v Brně!
 

Dětský domov Tišnov vystoupil v Horečce sobotní noci Dětský domov Tišnov vystoupil v Horečce sobotní noci

Oblíbený muzikál Horečka sobotní noci hostil před pár dny nevšední partu mladých lidí, která vystoupila se skladbou Disco Inferno přímo na pódiu během představení. Jednalo se o děti z dětského domova v Tišnově, jež vyhrály vystoupení v rámci projektu Nadačního fondu Hanky Kynychové Hejbejte se a zpívejte.
 

Hanka opět připravila skvělý den pro dětské domovyHanka opět připravila skvělý den pro dětské domovy

Už podeváté se v pondělí 23. listopadu sešly v Praze v music clubu Futurum děti z dětských domovů po celé republice na finálovém dni plném zajímavých tváří, aby soutěžily o medaile v rámci projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Známá cvičitelka tentokrát pozvala na 250 dětí a obrovský počet celebrit. Nutno říci, že děti předvedly opravdovou taneční show.
 
 

Nestíháte vařit, ale chcete kvalitní pestrou stravu? Nestíháte vařit, ale chcete kvalitní pestrou stravu?

Vyzkoušejte krabičkovou dietu!

 

 Protože cvičím několik hodin denně, je zdravá a kvalitní strava základ. Proto jsem se rozhodla využít služeb Dietavkrabicce.cz. Jsem nadšená! Jedná se o kvalitní potraviny, moderní druhy jídel a navíc mám krabičky denně k dispozici – nové odběrové místo pro vyzvedávání krabiček je nově u mě ve fitku!

Přemýšlíte, zda krabičkovou stravu využít? Já mohu jednoznačně doporučit!

Vaše Hanka

 

 

Valentýnská párty se cvičením v sobotu 13. 2. 2016Valentýnská párty se cvičením v sobotu 13. 2. 2016

Přijďte oslavit Valentýna do Fitness clubu Hanky Kynychové! Čeká vás bohatý program ve všech třech sálech, výklad z karet, zdravý raut od il Pinocchio a navíc dárek pro každého od firmy Šmakoun! 
Těšit se můžete nejen na oblíbené lektory, ale přivítáme také exkluzivního hosta Filipa Jankoviče - světově uznávaného tanečníka! 
 

PF 2016PF 2016

Moji milí příznivci,

dovolte mi, abych vám popřála krásné a pohodové vánoční svátky prožité s těmi, které máte rádi.

V novém roce 2016 vám přeji hlavně zdraví, štěstí a spokojenost!
Těším se na další společně „prohejbaný“ rok ;-)

 
 

Hanka Kynychová už po deváté roztančí dětské domovy!Hanka Kynychová už po deváté roztančí dětské domovy!

V pondělí 23. listopadu vyvrcholí už 9. ročník charitativního tanenčího projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, který je určen dětem z dětských domovů!

Přijďte se podívat, co se všechno se dokázaly děti naučit v rámci tohoto oblíbeného tanečního projektu!

Můžete se těšit na opravdovou taneční show!

Exkluzivní taneční show dětí z dětských domovů!
Nejočekávanější událost roku! Více než 300 dětí z 19 dětských domovů. Téměř sedmdesát známých osobností. Hudba, tanec a zábava. Emoce, slzy, smích! Vítězové a poražení, ale přece je každý vítěz!!
To vše a ještě mnohem více skýtá už 9. ročník exkluzivní taneční show Hejbejte se a zpívejte.
 

Hejbejte se a zpívejte letos už po deváté Hejbejte se a zpívejte letos už po deváté

Pojem Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou je už několik let známý nejen v dětských domovech, ale také mezi českými celebritami. Proto není divu, že pozvání na letošní přestavení nových choreografií přijala téměř desítka VIP osobností v čele s Petrou Faltýnovou, která se dokonce rozhodla věnovat i finanční dar. Petra pravidelně podporuje dětské domovy a rozhodla se proto věnovat finanční dar právě charitativním počinu Hanky Kynychové, který se stará výhradně o opuštěné děti. Pro vítězné týmy 9.ročníku Hejbejte se a zpívejte Petra věnovala 11 tis. korun. A proč právě tuto částku? „Jedenáctka je moje šťastné číslo. Takže věřím, že se mi tento dobrý skutek pozitivně vrátí,“ vysvětlila známá modelka. Faltýnová přiletěla do Prahy pouze na skok kvůli své dceři a také proto, že Hance svojí účast na této akci přislíbila a slibům je prý zvyklá vždy dostát.
 

Hanka Kynychová obdržela stejné ocenění jako Karel GottHanka Kynychová obdržela stejné ocenění jako Karel Gott

Nejznámější česká cvičitelka Hanka Kynychová je kromě cvičení známá tím, že neúnavně podporuje děti z dětských domovů. Letos připravuje už devátý ročník tanečního projektu Hejbejte se a zpívejte, kde spolu se svými kolegy učí děti různé taneční a muzikálové disciplíny. A právě díky tomuto projektu zažívá Hanka spoustu hezkých chvil. A jednu takovou prožila zrovna nedávno ve Státní opeře Praha, kde převzala tradiční cenu Ď (Ď jako děkuji), která je už patnáct let udělována mecenášům a dobrodincům. Mezi významné držitele této ceny patří třeba kardinál Dominik Duka.
 

Energie, vitalita, dobrá nálada a zdravé mlsání...Energie, vitalita, dobrá nálada a zdravé mlsání...

....takto zjednodušeně by se daly charakterizovat účinky kakaových bobů. Já osobně jsem si na ně musela nějakou dobu zvykat, tedy na jejich chuť, ale pro jejich účinky jsem si je opravdu oblíbila a jsou běžnou součástí mojí kabelky. Zkuste i vy zdravě mlsat prostřednictvím kakaových bobů! Více se o jejich účincích dočtet v článku níže.
Vaše Hanka Kynychová

 

Hanka Kynychová: Můj tip pro získání energieHanka Kynychová: Můj tip pro získání energie

Jsou-li doplňky výživy na přírodní bázi, tak se jím nebráním a hojně je využívám. Jedním takovým pomocníkem je guarana. Nejen že díky ní získáte energii, když se cítíte unavení, ale také má velký podíl na detoxikaci organismu, podporuje hubnutí, tlumí bolest, pomáhá při kocovině a co víc? Má omlazující účinky! Moje oblíbená guarana je ta od GUARANAPLUS. Více info o guaraně se dočtete následujícím článku.
Vaše Hanka

 

Hanka Kynychová: PF 2015Hanka Kynychová: PF 2015

 

Přeji všem svým příznivcům, kamarádům, přátelům, obchodním partnerům a partnerům mého nadačního fondu šťasný nový rok. Ať je pro vás nadcházející rok 2015 úspěšný, plný zdraví, lásky a štěstí. 

 

 

 

Kynychová opět rozzářila oči dětí z dětských domovůKynychová opět rozzářila oči dětí z dětských domovů

Už poosmé se letos sjelo více než 250 dětí z celé republiky do Prahy, aby po několikaměsíčním trénování předvedly, co se naučily hned v několika tanečních a pěveckých kategoriích. A to všechno v rámci charitativního projektu cvičitelky Hanky Kynychové Hejbejte se a zpívejte.
 

Tkaničky SHOEPS - šups do bot a můžeš vyrazit!Tkaničky SHOEPS - šups do bot a můžeš vyrazit!

Přišlápnete si někdy tkaničky? Musíte si je vázat nadvakrát, aby se vám znovu nerozvázaly? Máte problém se do svých šněrovacích bot pohodlně dostat?Já mám pro vás super tip, kterým obdrauju celou svoji rodinu ;-)
Vaše Hanka

 

Hanka Kynychová opět roztančí dětské domovy!Hanka Kynychová opět roztančí dětské domovy!

Děti z dětských domovů spolu s Hanou Kynychovou podpoří šedesátka známých osobností. Přijďte i vy!

Nejočekávanější událost roku! Téměř 300 dětí z 18 dětských domovů. Šedesátka známých osobností. Hudba, tanec a zábava. Emoce, slzy, smích! Vítězové a poražení, ale přece je každý vítěz!!
To vše a ještě mnohem více skýtá exkluzivní tanenčí show Hejbejte se a zpívejte :-)

 

Hanka Kynychová dopřeje pohyb seniorůmHanka Kynychová dopřeje pohyb seniorům

V prostorách Fitness clubu Hanky Kynychové budou od 13. října probíhat dlouho očekávané lekce pro seniory. Vedení lekcí se ujala lektorka, rovněž seniorka, Vlasta Ptáčková. Vlasta má bohaté sportovní i lektorské zkušenosti, proto jsou její lekce nejen na vysoké profesionální úrovni, ale také velmi vydatné. Zacvičit si s ní můžete každé pondělí v 08:00 a v pátek v 08:30. Cena lekce pro seniory činí zvýhodněných 40 Kč!

 

Hanka Kynychová: 20 minut každý den a máte postavu snůHanka Kynychová: 20 minut každý den a máte postavu snů

Cvičitelka Hanka Kynychová neúnavně přesvědčuje národ o tom, že dobře vypadat znamená také věnovat se pohybu. A proto před pár dny vydala už svoje 18. DVD z edice Hejbej se. Tentokrát s názvem Postava snů.

 

Hanka Kynychová v R gattoHanka Kynychová v R gatto

Na Vinohradské ulici v Praze to nedávno vypadalo jako by tam měla dorazit minimálně nějaká hodně známá hollywoodská hvězda. Dostaveníčko si tady ale v nové prodejně r gatto daly jen známé dámy a fotografové si prostě nemohli odpustit je nechat jen tak projít.

 

Den otevřených dveří fitka Hanky Kynychové trochu jinakDen otevřených dveří fitka Hanky Kynychové trochu jinak

Na sobotu 20. září připravila Hanka Kynychová opět den otevřených dveří ve svém fitness clubu, aby přiblížila zdravý pohyb široké veřejnosti. Známá cvičitelka je autorkou fitness programu Břišní pekáč, které se nejen v jejím fitness clubu  stal velkým hitem. Proto se Kynychová rozhodla přijít s dalšími novinkami ve světě fitness.  Po fitness programu Pevný zadek přichází revoluční novinka Postava snů. Jedná se o program, který skýtá komplexní trénink pro celé tělo. Kromě toho, že Hanka se svým týmem bude tento program od září předcvičovat klientkám ve fitku, vydává jej i na DVD.

 

Pozitivní trend: školní jídelny nabízejí belepková jídlaPozitivní trend: školní jídelny nabízejí belepková jídla

Celiakie v Česku trápí více než 100 tisíc obyvatel. Jedinou cestou, jak se nepříjemných příznaků této nemoci zbavit, je dodržovaní přísné bezlepkové diety. Děti jsou však často odkázány na stravování ve školních jídelnách, kde nemají možnost svou dietu dodržovat. V poslední době se projevuje pozitivní trend, kdy stále více českých školních jídelen nabízí strávníkům jídla bez lepku.

 

Dětský domov z Tišnova opět na divadelních prknech!Dětský domov z Tišnova opět na divadelních prknech!

Děti z dětského domova v Tišnově vystoupily v  muzikálu Noc na Karlštejně v Severočeském divadle opery a baletu. Děti z Tišnova se do ústeckého divadla nevypravily náhodou. Tento zážitkový den vyhrály v sedmém ročníku oblíbené taneční charitativní soutěže Hejbejte se a zpívejte, který pořádá Nadační fond Hanky Kynychové.
 

Sport, adrenalin a zábava pro každého na veletrhu SPORT Sport, adrenalin a zábava pro každého na veletrhu SPORT

Osmý ročník třídenního veletrhu sportovních potřeb a vybavení SPORT EXPO přivítá opět vstupným zdarma 8. až 10. 5. 2014 na Výstavišti v pražských Holešovicích návštěvníky všech věkových kategorií. Nenechte si ujít veletržní slevy špičkových sportovních firem.

 
 
 

Hanka Kynychová: PF 2014Hanka Kynychová: PF 2014

Moji milí kamarádi, kolegové, příznivci a fanoušci!

 

Děkuji vám za vaši podporu v roce 2013 a těším se na setkání s vámi v roce 2014!

 

Bez vás bych nebyla ta opravdová Hanka Kynychová, proto vám děkuji za to, že jste!

 

Hanka Kynychová: Krásné VánoceHanka Kynychová: Krásné Vánoce

Moc ráda bych vám všem - mým fanouškům, příznivcům, kolegům, parterům a vůbec všem, bez kterých bych nemohla existovat - popřála krásné pohodové Vánoce.

 

Hančin tip na vánoční dárek - carvingové boby!Hančin tip na vánoční dárek - carvingové boby!

Objevila jsem novinku - carvingové boby, na kterých může jezdit celá moje rodina! Určitě je dvojčata Sofie a Alexandra najdou pod stromečkem. A věřím, že Filip s manželem jim je budou závidět :-)
Vaše Hanka
 

Kynychová roztančila děti z dětských domovůKynychová roztančila děti z dětských domovů


Za podpory týmu dobrovolníků zorganizovala už posedmé cvičitelka Hanka Kynychová charitativní akci Hejbejte se a zpívejte pro děti dětských domovů po celé republice. Letos se zúčastnilo 350 dětí z 16 domovů, které se na konci listopadu v Praze utkaly během dvou dnů hned v několika tanečních a pěveckých kategoriích. Po půlročním tréninku se tak absolutním vítězem už poněkolikáté stal Dětský domov Tišnov, na paty mu ovšem šlapaly i děti z Mikulova či z Ústí nad Labem.
 

Hanka Kynychová: Děti, děkuji vám za 7. ročník Hejbejte Hanka Kynychová: Děti, děkuji vám za 7. ročník Hejbejte

Ahoj kluci a holky!
Zdraví také tety, strejdy a paní ředitelky a pány ředitele!

 

Je pár dní po finálových závodech už  sedmého ročníku Hejbejte se a zpívejte a já si připadám, jako bychom se rozešli  teprve před hodinou. Děkuji vám všem za tento den - 25. 11. 2013! Byl to pro mě  krásný zážitek. Moc bych si přála, abyste měli stejný pocit jako já, abychom  byli na stejné vlně.

 

Hanka Kynychová opět pořádá charitativní taneční show!Hanka Kynychová opět pořádá charitativní taneční show!

Rok co rok se známá cvičitelka Hanka Kynychová snaží dělat něco prospěšného. V rámci svého nadačního fondu pořádá charitativní projekt Hejbejte se a zpívejte, který se věnuje volnočasovým aktivitám dětí z dětských domovů. V praxi to znamená, že Hanka před sedmi lety sestavila tým tanečních odborníků přes street dance, latino, MTV, až po muzikál, který se pod jejím vedením celý rok dětem věnuje. Děti tak získávají kvalitní vzdělávání v oblasti, která je baví  - v tanci.
 

Hanka Kynychová se zbavila strachu z rakoviny prsuHanka Kynychová se zbavila strachu z rakoviny prsu

Česká nejznámější cvičitelka a propagátorka zdravého životního stylu, Hanka Kynychová, měla po vzoru Angeliny Jolie v úmyslu podstoupit preventivní odstranění prsních žláz z obavy před rakovinným onemocněním a současně výměnu prsních implantátů. Proto se rozhodla podstoupit v Perfect clinic mamologické vyšetření, které rizika vyloučilo a prsní  žlázy není  tedy důvod vyjímat. Aby však prevenci zdraví učinila zodpovědná Hanka zadost a protože chce být v kondici ještě mnoho
let, alespoň na výměnu implantátů po 12 letech došlo. Nová prsa zkrášlená o půl čísla větším implantátem má dnes od doktora Romana Kufy, vedoucího lékaře Perfect Clinic.  

Neuvěřite! Děti z dětských domovů a celebrity v EgyptěNeuvěřite! Děti z dětských domovů a celebrity v Egyptě

Cvičitelka a moderátorka Hanka Kynychová je známá tím, že jí nejsou lhostejné osudy ostatních. Proto před sedmi lety založila nadační fond, který se věnuje výhradně dětem z dětských domovů. Tyto děti Kynychová
pozvala už po druhé do Prahy, aby pro ně uspořádala tradiční letní soustředění tanečního projektu Hejbejte se a zpívejte, který je zakončen každoročně v listopadu velkými finálovými závody. To, že je práce úspěšné české cvičitelky, upřímná a opravdová, dokazuje i velká podpora známých osobností, které často a rády bez nároku na honorář navštěvují akce Nadačního fondu Hanky Kynychové.

 

S kočárkem Prahou jsem šla už podruhé S kočárkem Prahou jsem šla už podruhé

Již druhým rokem jsem dostala nabídku zúčastnit se akce S kočárkem Prahou, která se již tradičně koná ve Žlutých lázních. Letos se partnerem akce stal Fitness club Hanky Kynychové a Nadační fond Hanky Kynychové dostal možnost prezentovat svoji činnost. Takže kromě rodinného výletu jsem si užila setkání s Dětským domovem Tišnov, který na akci se skladbou MTV dance (z projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou) vystupoval.

Vaše Hanka

 

Sedmý ročník Hejbejte se a zpívejte? BUDE!Sedmý ročník Hejbejte se a zpívejte? BUDE!

Je pomalu konec března. Březen je pro mě období, kdy opět začínám velmi intenzivně myslet na práci s dětmi v dětských domovech. Ptáte se proč právě tento měsíc? Protože březen je měsíc, kdy jsme si před několika lety zvykli vyhlašovat nový ročník charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou.Takže v březnu se nám začínají ozývat tety a ředitelé, jak to vypadá s dalším, v pořadí letos již sedmým ročníkem.
 

Myslíte si, že rychlé hubnutí je to pravé ořechové? Myslíte si, že rychlé hubnutí je to pravé ořechové?

Máte pocit, že rychle zhubnout je správné? Lidově řečeno, to pravé ořechové? Je to jinak! A přesvědčí vás o tom výživový odborník Martin Škába.....
Vaše Hanka
 

Jaro se blíží a detoxikace základJaro se blíží a detoxikace základ

Jaro se blíží. Mít zdravá játra, ledviny a střeva je základ správného fungování těla. Toto nejsou moje slova, ale jsem za ně velmi ráda ráda. O tomto tématu vám bude vyprávět Martin Škába.... 
Vaše Hanka
 
 

Hančino vyjádření k aktuálním událostemHančino vyjádření k aktuálním událostem

 

Ráda bych se touto cestou vyjádřila k událostem, které v souvislosti s mojí osobou kolují bulvárními a jinými médii. Jedná se o uvalení exekučního příkazu pro úhradu faktur. Ptáte-li se, zda je tato záležitost pravdivá, tak odpovídám: ano, je.  Vzhledem k tomu, že se denně věji práci pro širokou veřejnost, považuji za svojí občanskou povinnost, se k této záležitosti pravdivě vyjádřit. Moji klienti, fanoušci a partneři mých aktivit si moji upřímnost rozhodně zaslouží.

 

Hubneme do plavek se přesouvá na neděli 14. 7. 2013Hubneme do plavek se přesouvá na neděli 14. 7. 2013

Pozor, pozor! Finále projektu 7 statečných/Hubneme do plavek, který vyhlašuje již tradičně časopis Dieta, se přesouvá ze soboty 15. 6. 2013 na neděli 14. 7. 2013 - Žluté lázně!!
Moderuje Hanka Kynychová - 13:00 - 17:00.
 

Dětský domov Tišnov opět na prknech, co znamenají světDětský domov Tišnov opět na prknech, co znamenají svět

Jedno z  představení Kapky medu pro Verunku okořenilo speciální vystoupení. Mezi protagonisty rodinného muzikálu se totiž objevily děti z Dětského domova Tišnov, které se staly absolutními vítězi 6. ročníku charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Sehraná šestice vyhrála v kategorii Muzikál už třetí rok za sebou a po loňském vystoupení v muzikálu Děti ráje se tentokrát děti dostaly do pohádkové říše, kterou stvořili na motivy příběhu Dr. Jana Pixy hudebně například František Pytloun s Petrem Kutheilem, a ve kterém kromě Báry Basikové či Kamila Střihavky exceluje celá řada zajímavých zpěváků.
 

Jak jsem prožila Silvestra a Nový rok Jak jsem prožila Silvestra a Nový rok

 

Asi každý z vás, stejně jako já, se snažíme poslední den v roce a ten následující první den v roce novém, prožít v co největší pohodě a klidu. A to proto, abychom si tento pocit provázeli celým novým rokem. Já jsem si se svýma holkama, Sofinkou a Sašenkou, udělala mejdlo už ráno v posteli. Dala jsem si s nimi kafíčko a udělala si hezké nehektické ráno. Na devátou jsem sice musela trošku „hejbnout" kostrou, abych stihla lekci H.E.A.T. Programu u sebe ve fitku, ale ten spěch se vyplatil. Přišli si zacvičit pohodoví lidé, fitko nezelo prázdnotou, a tak jsem měla radost, že klienti měli chuť na cvičení stejně jako já. Odcvičila jsem tedy H.E.A.T., pak Břišní pekáč a byla jsem spokojená, že i posilka je plná.

 

PF 2013PF 2013

Do nového roku 2013 vám přeji jen samá nej! Hlavně zdraví, štěstí, lásku a pohodu...

 

 

Pečení cukroví aneb jak se u Kynychů chystaly VánocePečení cukroví aneb jak se u Kynychů chystaly Vánoce

 

Při pečení vánočního cukroví se vždy myšlenkami dostanu zpět do dětství. Ostatně asi jako každý. Na Moravě jsme pekli dohromady tři generace. Babička, moje máma a já. Vždycky se popíjelo vínko. Máma dělala těsto, babička klimbala a já mohla vykrajovat těsto, a nebo obalovat cukroví. Milovala jsem tuto atmosféru. Máma vždycky tvrdila a do dneška tvrdí, že jí pečení děsně nebavilo, a že při této činnosti byla vždycky lehce nervózní. To jsem asi zdědila po ní, jen s tím rozdílem, že mě pečení baví, i když mi moc nejde. Už dva roky jsem si říkala, že bych měla zapojit do pečení i svoji rodinu, abychom tuto předvánoční atmosféru nasávali všichni. Ale až tento rok jsem tomu dostála.

 

Atletika a Gott aneb den plný královských emocíAtletika a Gott aneb den plný královských emocí

 

Zdálo se mi, že tento den prožiji čistě předvánočně. Chystala jsem se na pečení vánočního cukroví, ale zapomněla jsem koupit bezlepkovou mouku. Taky jsem si myslela, že po svojí sobotní ranní hodině Břišní pekáč budu rychle utíkat domů za dětmi. Hned kolem desáté mi ale volal můj manžel, ať zůstanu ve fitku, protože za mnou jede i s dětmi. Protože pro změnu zase on zapomněl, že má syn Filip celodenní atletické závody. A já si v ten samý okamžik vzpomněla, že mám na ten večer lístky do O2 arény na koncert Karla Gotta.

 

Adventní charitativní koncert TIŠNOVĚ se vydařilAdventní charitativní koncert TIŠNOVĚ se vydařil

Sotva je za námi hlavní akce celého roku - finálové závody celoročního charitativního projektu pro děti z dětských domovů Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou - pouští se můj nadační fond do další práce. Připravujeme adventní koncerty ve spolupráci s dětskými domovy. Tuto tradici budujeme již třetím rokem. Začínali jsme v dětských domovech ve Staňkově, Uherském Ostrohu, Humpolci a Tišnově. V loňském roce se nám podařilo uspořádat koncert v Humpolci a Tišnově a letos navázal na tradici pouze dětský domov Tišnov, protože jak víte, sponzoři a finanční situace nejsou zrovna ideální....
 

Moje rodná Kroměříž má svoje rádio!Moje rodná Kroměříž má svoje rádio!

 

Kroměřížsko dostalo dárek:vysílá Rádio Kroměříž
Každý den jsme si blíž! V tomto duchu ohlásilo svůj velký start nové a nadějné regionální rádio - Rádio Kroměříž, které začalo vysílat v magický den a v magický čas 12. 12. 2012 ve 12 hodin a 12 minut. V tento den tak Kroměřížsko „dostalo svůj dárek".

 

Za svoje emoce a slzy se už nestydím!Za svoje emoce a slzy se už nestydím!

 

Vzpomínka na 6.ročník Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, jehož finále proběhlo 26. 11.v klubu SaSaZu je stále živá a já bych se o ní s vámi ráda podělila. První adventní neděli jsem šla společně se svými dětmi na slavnostní rozsvěcení vánočního stromu do Dolních Břežan. Ten den jsem vzpomínala na to, co jsem dělal v neděli před týdnem 25. 11. - v den, kdy probíhalo semifinále. Semifinále je den, kdy dětské domovy bojují o to, zda se utkají ve Finále či Superfinále velkých závodů Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Pro lajky: Superfinále je více než Finále.  S celým týmem máme pocit, že tento rozřazovací semifinálový den má pro děti větší váhu a adrenalin, než pak samotné finálové závody. My lektoři a realizační tým to máme na opak. Vy, kteří pořádáte podobná klání, se s námi určitě ztotožníte.

 

Hanka Kynychová dovedla do SaSaZu desítky celebritHanka Kynychová dovedla do SaSaZu desítky celebrit

Už pošesté mělo několik stovek dětí z více než dvaceti dětských domovů po celé republice možnost účastnit se 26. 11. finálové show projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Známá cvičitelka se už šest let věnuje aktivně dětem tím, že pro ně pod záštitou Nadačního fondu Hanky Kynychové organizuje celoroční program, jehož vyvrcholením je právě finálová celodenní show. 
 

Hejbejte se a zpívejte: už brzy velké finále!Hejbejte se a zpívejte: už brzy velké finále!

Dětské domovy v pohybu, tak se dříve jmenovalo moje občanské sdružení. I když jsem již založila nadační fond (Nadační fond Hanky Kynychové), tak se k tomuto označení stále vracíme. Děti z dvaceti dětských domovů byly v pohybu a my s nimi. Sjeli se tentokrát na tréninky, které probíhaly v rámci tří denního podzimního soustředění u mě ve fitku. Trénovali jsme s dětmi až pět hodin denně a výsledky jejich práce byly každý trénink znát.
 

Promarněný čas: V naší zemi je možné opravdu všechno!Promarněný čas: V naší zemi je možné opravdu všechno!

 

Také neradi plýtváte svým časem a penězi? Já také ne a přesto jsem nedávno svými časem mrhala. Sice nechtěně, ale  ten čas byl promarněný tak moc, že se o to s vámi musím podělit.

 

Břišní pekáč aneb revoluce ve fitnessBřišní pekáč aneb revoluce ve fitness

Tak je na světě dalších 14 lidí, kteří budou ve svých fitness centrech vyučovat lekce s názvem Břišní pekáč. Mám z toho ohromnou radost, protože skoro všichni, až na dva z nich, byli letití lektoři, uměli pracovat s klientelou a znali svoje tělo. To je totiž pro práci s lidmi a širokou veřejností velmi důležité. Opět se sešla jak část školících se lidí z Moravy, tak část školících se lidí z Čech. Lekce se tak povedou ve Znojmě, ve Zlíně, v Klatovech, ale přibydou i v pražských fitnessech.

 

S EFFFI jsem se HEJBALA v létě a těším se i na podzimS EFFFI jsem se HEJBALA v létě a těším se i na podzim

 

Sice už je léto pár týdnů za námi, ale já na něj vzpomínám, jakoby horké dny skončily teprve včera. Z léta se mi vybavuje spousta vzpomínek. Sice jsme nebyli tohle léto s rodinou u moře, ale trávili jsme volné dny po Čechách a Moravě, spali jsme ve stanu. No prostě jsem tohle léto pojala tak, aby děti věděly, co je dobrodružství. Já jsem se díky nim vrátila do dětských let, i když to spaní ve stanu, pro mě bylo trošku přemáhání.

 

Spánek je věc, kterou bychom měli mít rádiSpánek je věc, kterou bychom měli mít rádi

 

Je právě 19:50 a já jdu uspávat svoje holky. Asi by usnuly samy, ale rituál uspávání mám moc ráda. Řeknou mi i to, co nevědí. Přiznám se, že někdy se mi podaří usnout s nimi. Ale dnes, když začaly obě spokojeně funět jsem si vzpomněla na jednu klientku, kterou jsem ráno potkala na recepci u mě ve fitku.

 

Hanka radí:Pečujte o své zdraví, pěstujte EKO potraviny!Hanka radí:Pečujte o své zdraví, pěstujte EKO potraviny!

Velmi často se mě lidé ptají, jestli dokážu vydržet bez cvičení. Vždycky odpovídám, že když jsem ještě neměla děti, tak se dá říct, že jsem cvičila pořád. Když jsem necvičila s veřejností nebo sama v posilovně, tak jsem trénovala nebo vytvářela choreografie pro klientky či děti a byla jsem pořád v teplákách. Lenošení mě příšerně obtěžovalo.

 

TRX: Nová výzva pro vaše svalyTRX: Nová výzva pro vaše svaly

Dnes je to přesně týden, kdy jsem si udělala výlet do Žamberku, abych se zúčastnila kurzu fitness programu TRX. Těšila jsem se stejně, jako před x lety, když jsem jela (tehdy do Vlašimi) na kurz cvičitelky aerobiku, který tam pořádala moje učitelka Helena Jarkovská. Tenkrát jsem byla velmi nadšená, hlavně z její osobnosti. Od té doby jsem absolvovala řadu dalších kurzů a kongresů. Co má ale společného školení České školy aerobiku Heleny Jarkovské a školení 3D Fitness programu TRX? Osobnost školitele! Školitel Jakub (na TRX) byl profesionál a mě tím ohromně oslovil. Jsem ráda, že nejsem sama, koho baví něco lidem předávat. 
 

HEJBEJTE SE A ZPÍVEJTE: Hejbeme se už po šestéHEJBEJTE SE A ZPÍVEJTE: Hejbeme se už po šesté

Šestý ročník oblíbeného charitativního projektu pro děti z dětských domovů - HEJBEJTE SE A ZPÍVEJTE S HANKOU KYNYCHOVOU - je v plném proudu. Dlouho to vypadalo, že mi setkávání s dětmi z dětských domovů po šesti letech skončí, a že nebudu moci uspořádat letní soustředění a tím pádem projekt vůbec. Soustředěním myslím týdenní letní sportovní camp, na kterém se děti z celé ČR věnují tanci a sportu. Zkrátka učení se novým volnočasovým aktivitám - aerobik, muzikál, zumba, MTV dance, stree dance a další. Usmálo se na mě ale štěstí a děti se opět mohou společně se mnou a mými lektory „hejbat". Vše se tentokrát koná v Praze a myslím si, že moje počáteční obavy jsou překonány - děti jsou v Praze nadšené :-)
 

Můj zážitek: XV. všesokolský sletMůj zážitek: XV. všesokolský slet

Na začátku července jsem měla možnost setkat se s panem starostou Prahy 1 panem Oldřichem Lomeckým. Na tom, že jsem se s ním setkala, není asi nic tak divného, to může každý občan, který o setkání bude stát, stejně jako jsem stála já. Radnice Prahy 1 v čele s panem starostou mi totiž vyšla vstříc a poskytla mi prostory pro trénování dětí z dětských domovů v rámci našeho letního soustředění, které se koná v červenci a v srpnu v Praze, v rámci mého charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. 
 

První prázdninový výlet: Tábor ŽluticePrvní prázdninový výlet: Tábor Žlutice

Letos o prázdninách jsme se s manželem rozhodli pojmout léto pragmaticky. Na dovolenou u moře nám tentokrát nezbylo. A tak jsme domácí koupání u bazénu se slanou vodou nazvali „letní trénink holek - Sáši a Sófy". Abyste rozuměli, chceme holky naučit plavat, tedy je to hlavně manželova záležitost. Ovoce už sklidil, Sofie už plave jak pod vodou, tak i nad ní. A Sáša? U té to vypadá, že to spíše nechce ukázat, protože jí sestra předběhla. Ale jak ji znám, nevydrží jí to zaseknutí dlouho a do týdne bude plavat bez rukávků taky. 
 

Madonna je pro mě ženská, kterou fakt obdivuji!Madonna je pro mě ženská, kterou fakt obdivuji!

Ať si kdo chce, říká, co chce, Madonna je fakt skvělá a je pro mě vzorem a jakousi výzvou. Je pracovitá a proti jejímu výkonu v jejím věku není co dodat.
 

Hanka zahájila 6. ročník charitativního projektuHanka zahájila 6. ročník charitativního projektu

Cvičitelka Hanka Kynychová pojala zahájení šestého ročníku charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou, který se celoročně věnuje dětem z dětských domovů po celé České republice, trochu netradičně. V rámci slavnostní akce totiž také pokřtila čtyři svá nová cvičební DVD, na kterých cvičí i děti z dětského domova, a za kmotry si vybrala samé sportující a hlavně krásné ženy.
 

O medu, jednom z nejstarších sladidelO medu, jednom z nejstarších sladidel

Med je pravděpodobně nejstarším sladidlem, které člověk používá. První doklad o znalosti medu je více než 15 tisíc let starý. Staří Řekové uctívali med jako pokrm bohů a obětovali ho při svých náboženských obřadech. Med byl dáván jako cenný dar také do hrobek faraónů, dokonce se jím také mumifikovalo. 
 

Obecný význam výživových doplňkůObecný význam výživových doplňků

Cílem tohoto článku je vnést co nejvíce světla do oblasti, kde v maximální míře panují časté a především milné stereotypní představy. Pro mě záhadným způsobem dochází kvůli tomuto negativnímu jevu k velmi silnému odporu proti něčemu, co si naopak jednoznačně zasluhuje naší hlubší pozornost. Domnívám se, že jádro problému nejvíce spočívá ve dvou bodech. 
 

Nově začleněný trenér Aleš ZelinkaNově začleněný trenér Aleš Zelinka

Srdečně zdravím všechny návštěvníky a čtenáře těchto stránek. Rád bych se, pokud možno ve stručnosti, za to však co nejvýstižněji, představil a nastínil své postoje k řemeslu trenéra. Mojí celkovou osobnost utváří několik paralelních odvětví, které kompletně naplňují můj produktivní život, vyplňují téměř veškerý čas a naplňují mě maximální měrou duševním uspokojením. 
 

Kvalitní sportovní obuv je trefa do černéhoKvalitní sportovní obuv je trefa do černého

Dopřejte si i vy kvalitní obuv a nechte si poradit stejně jako já s jejich výběrem  od odborníka.
Své profesi se věnuji už více než 20 let a vždycky jsem dbala na to, abych cvičila v kvalitních botách. Od dob, kdy jsem si pořizovala první sportovní boty a na trhu byla jen jedna maximálně dvě značky, uteklo již hodně vody.
 

Jarní tour Hanky Kynychové přilákalo stovky lidíJarní tour Hanky Kynychové přilákalo stovky lidí

Již potřetí vyrazila známá cvičitelka Hanka Kynychová na turné po České republice, aby lidem připomněla, že je pro tělo i duši dobré svůj životní styl spojit s pohybem.
Spolu se svým týmem připravila pro zájemce speciální půldenní program, díky kterému si mohli zacvičit jak na lekci dance aerobiku, tak i latino dance nebo MTV dance. Jako bonus si pak zaposilovali v rámci programu „břišní pekáč". Na pomoc si Hanka přizvala tanečníky Igora Šustra a Martina Ivaneckého.
 

Hanka volila Dívku roku 2012Hanka volila Dívku roku 2012

Do šestého ročníku soutěže krásy Dívka roku 2012 se 21. dubna aktivně zapojila také Hanka Kynychová. Jelikož šlo o charitativní akci a ona má s charitativní činností velké zkušenosti nejen díky projektu Hejbejte se zpívejte s Hankou, ráda se stala na jeden den porotkyní.
 

HANKA KYNYCHOVÁ VYRÁŽÍ NA TOUR PO ČRHANKA KYNYCHOVÁ VYRÁŽÍ NA TOUR PO ČR

EFFFI JARNÍ TOUR S HANKOU KYNYCHOVOU 2012 
Hanka Kynychová a její tým se se svým unikátním programem opět vypraví na tour do pěti českých měst. 
 

Dana Jirásková:Jak si vybrat dobrou sportovní podprsenkuDana Jirásková:Jak si vybrat dobrou sportovní podprsenku

Web www.aerobic.cz, který přináší zajímavosti pro aktivní ženy a jejich rodiny, tento týden nabízí dobré postřehy o výběru sportovní podprsenky.

 
 

Každý máme svého guru a já mám hned dvaKaždý máme svého guru a já mám hned dva

Je tomu už 25 let, kdy jsem přišla do Prahy a toužila jsem po velké životní změně. Byla jsem vyčerpaná ze svého dosavadního žití. Jestli si při pohledu na můj život myslíte, že jsem dítě štěstěny, tak vás musím ujistit, že dětmi štěstěny jsme všichni. Jen je na nás, jak si umíme věci přehodnotit a čemu dáme v životě přednost. 
 

Rušit kojenecké ústavy a dětské domovy?Rušit kojenecké ústavy a dětské domovy?

Odpověď hledali odborníci na semináři v Senátu

Na konci ledna se v prostorách Senátu České republiky konal seminář s názvem Péče o ohrožené děti do tří let věku v České republice, který organizovala senátorka Božena Sekaninová, členka Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku. Výbor pro zdravotnictví a sociální politiku se na něj rozhodl pozvat nejen tvůrce a zastánce transformačního programu, ale i ty, kteří mají s pomocí nejmenším ohroženým dětem nejvíce zkušeností. Na konferenci vystoupili také odborníci se zásadními výhradami proti rychle provedeným změnám. 

 

Rozhovor s Markétou MayerovouRozhovor s Markétou Mayerovou

Markétu Mayerovou jistě znáte jako moderátorku Snídaně s Novou či pořadu Rande na TV Nova, kde několik let působila jako moderátorka v tandemu se svým tehdejším manželem Slávkem Bourou.  Markéta se v současné době věnuje nejen moderováním nejrůznějších akcí (za všechny jmenujme charitativní koncert na hradě Houska), ale také je projektovou manažerkou a věnuje se psaní.

Kromě toho všeho je Markéta mojí letitou kamarádkou. Naše kamarádství začalo, když mému synovi bylo sotva devět měsíců a Markéta byla čerstvě těhotná s Agátkou. Já jsem vyjížděla po celé ČR a dělala jsem promo akce k mojí první cvičební videokazetě. Byl to první titul, který vyprodukovala moje edice Hejbejse a Markéta, tehdy ještě se Slávkem Bourou, uváděli tyto promo akce po celé ČR v obchodních řetězcích Tesco. 

 

Zimní péče o pleťZimní péče o pleť

 Ještě před měsícem bychom řekli, že letošní zima je opravdu zvláštní. Její závěr nás ale přesvědčil, že se dokáže pořádně projevit. Zatímco vánoce byly na blátě, únor nás překvapil mrazivým počasím, jaké jsme už ani nečekali. Co se týče naší pleti, suché mrazy, které teď panují, jsou to nejhorší, co ji může potkat. Navíc v topné sezóně je vzduch suchý úplně všude, doma, v autě i v kanceláři. Co tedy dělat, aby pleť zimou netrpěla více než je nutné?

více zde >>>

 

ROZHOVOR S KAMILOU HÜBSHROZHOVOR S KAMILOU HÜBSH

Rodačka z Mostu začínala v rodinné kapele. Dnes má kapelu svoji, vystupuje v Hard Rock Café a má v plánu dobýt svět s českou muzikou. Držme jí palce.
 

Večerní  lyžování je balzám na nervyVečerní lyžování je balzám na nervy

Na hory, tedy na zimní dovolenou, jezdíme s rodinou už řadu let do Střážného. Kdo neví, kde se nachází sídlo strážných andělů, tak Strážné leží v Krkonoších kousek nad Vrchlabím a je to obec od dvou stech obyvatelích.
 

Rozhovor s Michaelou SejnovouRozhovor s Michaelou Sejnovou

Další z řad umělců, kteří se aktivně podílejí na aktivitách Hanky Kynychové ve spojení s dětmi, je mladá zpěvačka a herečka, hvězda muzikálu Děti ráje, ale také učitelka a cvičitelka aerobiku Míša Sejnová. Ta kromě projektu Hejbejte se... zpívá bez nároku na honorář na většině akcí, které Hanka pořádá. Chcete o ní vědět něco víc? Čtěte...
 

Co má můj nový kabát společného se cvičením?Co má můj nový kabát společného se cvičením?

Určitě si říkáte, co je to za zvláštní titulek k mému článku, viďte?  Ano, jsem si toho vědoma, ale koupě mého nového zimního kabátu opravdu souvisí se změnou životního stylu. 

 

Dětské odpoledne s APO-LAKTÍKEM, Hankou Kynychovou a VIPDětské odpoledne s APO-LAKTÍKEM, Hankou Kynychovou a VIP

Poslední lednový den proběhlo v lékárně Lloyd modřanské polikliniky, kterou v poslední době zviditelnil hlavně její bývalý prezident, dnes vězněný MUDr. Jaroslav Barták, zábavné odpoledne pro děti. Záštitu nad akcí věnovanou doplňku stravy pro děti s názvem APO-LAKTÍK od firmy APOTEX převzala cvičitelka Hanka Kynychová, která kolemjdoucí děti bavila celé odpoledne.
 

Očima muže: Zdravá strava není věda

Zdravá strava není věda

Dokonce to není ani mučení. Jde jen o trochu disciplíny, což je ovšem vlastnost, která u většiny z nás není stoprocentní. Někdy jsme na sebe prostě tvrdší a někdy si dopřejeme víc pohody. Co je ale pro pokusy zdravěji či dietněji jíst vražedné, jsou většinou dostupné texty a články na dané téma. Co autor, to názor a navíc jako by se všichni předháněli v „odbornosti", tedy spíše nesrozumitelnosti svých rad. Člověk aby na to studoval dietologii a tělesnou výchovu na vysoké škole. Jelikož jsem laik, pokusím se s vámi také laicky podělit o mé zkušenosti a postupy. Tedy ty zdravé. Ty z období, kdy hodím disciplínu za hlavu, si raději nechám pro sebe. Následující řádky tedy nejsou určeny těm, kdo v dané problematice „jedou", ale spíše těm, kdo tápou, či teprve uvažují, že by případně něco ve své životosprávě změnili, a to zejména z důvodů regulace váhy a sebevědomí, jinými slovy zbavení se špeků.

 

Hanka radí: Na horách jíme zdravěHanka radí: Na horách jíme zdravě

V penzionu EXNAR ve Strážném v Krkonoších se skvěle vaří, ale nikdy jsem zde nepřibrala, proč to píšu? Protože spousta mých klientek a známých odjíždí na hory se slovy: „Já se tak těším, ale určitě si přivezu zase nějaký to kilo domů, ach jo".


Už když jsem před lety dělala pro rádio Kiss radiovou dietu a sedm týdnů jsem připravovala jídelníčky rady pro ženy, jak zhubnou a zlepšit si život, tak tento pořad byl naplánován i na vánoční a povánoční období, a se o tom zmiňuji právě nyní? Protože spousta zapojených žen odjela přes vánoční svátky nebo těsně po nich a já tady psala scénáře na horách a byla vystavena stravování se v hospůdkách či kioscích, a tak podobně. Spousta z nich měla oprávněný strach z toho, že se nebudou moci věnovat svému záměru, zdravě a vyváženě jíst a hubnout podle svého rozhodnutí.

 

Hanka Kynychová: Aktuálně z českých hor Hanka Kynychová: Aktuálně z českých hor

Nechte učení lyžování svých dětí na odborných lidech a ušetřete si tak své nervy a čas pro sebe.
Alespoň mě samotné se to tak zdá pohodlné a správné. Je už pravidlem, že hned po novém roce, odjíždí celá moje rodina, tedy kromě psa, na hory. Jsem docela konzervativní, co se týče výběru dovolené, a raději se spoléhám na osvědčená místa a ráda se tam vracím, mezi ně určitě patří Krkonoše a obec Strážné. Pro ty kdo tam ještě nikdy nebyli, tak vřele doporučuji, je tam naprostý klid a ticho.

 

Hanka s celou rodinou na horáchHanka s celou rodinou na horách

Ráda bych vás všechny pozdravila z hor. S celu svojí rodinou jsem minulý týden vyrazila na hory do Strážného. Mám to tady moc ráda, je tady skoro jako v pohádce. Po loňském náročném roce, zejména jeho konci, jsem si potřebovala odpočinout.
 

Hanka Kynychová: Novoroční  předsevzetí Hanka Kynychová: Novoroční předsevzetí

Tak jsem se dnes koukla do kalendáře a zjistila, že je už 4. Ledna. Né, že bych kalendář a data jednotlivých dnu nesledovala, ale je pravda, že od Štědrého dne jsem zase tolik povinností neměla, abych se musela stresovat kdy kde být.
No, a když jsem tedy zjistila, že už je „tolikátého", tak jsem si úsměvem na tváři vzpomněla na vás, kteří jste si dali se sklenkou v ruce někde o kratičké samotě slib, že se sebou něco provedete a něco od krásného a nového roku změníte.

 

Hanka radí: Zumba a naše zdravíHanka radí: Zumba a naše zdraví

Zumba - tento pojem je v současné době asi nejznámějším tréninkem ve světě fitness. Zumba je nádherné skloubení pohybu a latinsko- amerických rytmů. Je to nádherná taneční párty, když se umíš odvázat. Taky jsem se nechala zlákat a na čas se stala instruktorkou Zumby.
 

Balancování a bilancování na sklonku roku 2011Balancování a bilancování na sklonku roku 2011

BALANCOVÁNÍ A BILANCOVÁNÍ. Tyto dva výrazy – slova, která jsou si tak podobná, a přesto ve svých smyslech velmi odlišná - mě teď mě teď s koncem roku hodně napadají. V tělocvičně balancuji a ženami na balančních podložkách a na balančním načiní, abych prospěla jejich vnitřním svalům a jejich zdraví. A zároveň balancuji (bilancuji) na hraně času, do konce roku zbývají dna dny, a já jsem nestihla takových věcí.

Vůbec si neztěžuji, jenom bilancuji, co jsem za tento rok zvládla a co ne. Stihla jsem se zpomalit, abych stihla udělat více věcí. Stihla jsem si uvědomit, že zdraví je to nejdůležitější, co máme. Stihla jsem si uvědomit, že mám tak trochu dvě rodiny - tu svou vlastní (manžela, Filipa a holky a ještě našeho psa Beníka), a pak tu nevlastní, kterou tvoří asi 500 dětí z dětských domovů, na které si každý den několikrát vzpomenu.

 

Hanka Kynychová: CHODIDLA, Ó MĚ BOLÍ CHODIDLAHanka Kynychová: CHODIDLA, Ó MĚ BOLÍ CHODIDLA

O bolestech chodidel jsem si povídala s Michaelou Prokešovou, lékařkou Ústřední vojenské nemocnice, ke které jsem před nedávnem začala chodit s docela nepříjemnými a hlavně - pro mě „brzdícími"- problémy se zády.
Jsem ještě hodně mladá na to, abych se nechala omezovat nějakými bolestmi. Každá bolest a nemoc má své příčiny a já jsem se je rozhodla všechny postupně rozluštit, a poté odstranit.
 

Rozhovor s Bořkem SlezáčkemRozhovor s Bořkem Slezáčkem

Bořka Slezáčka zná většina obyvatel naší republiky asi hlavně ze stránek bulvárních plátků. Často si ho tak lidé zaškatulkují, aniž by věděli, že tenhle vysokoškolsky vzdělaný Ostravák dokáže svým zpěvem roztleskat celé divadlo, odmoderuje nejen v češtině jakoukoliv akci nebo aktivně pomáhá v nejrůznějších charitativních projektech. V roce 2011 se také rozhodl pomoci v rámci projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou...
 

Vánoce přesně jak je mám rádaVánoce přesně jak je mám ráda

Vánoce už od dětství patří k těm svátkům, které mám velmi ráda. Rodiče je mě a bratrovi připravovali vždy s tradičním překvapením, na které jsem se strašně moc těšila.

Rodiče strojili a připravovali vánoční strom za zavřenými dveřmi pokoje a důkladně střežili, abychom ho neviděli. Ráno si nalili panáka Jakamarusu (sladko hořký likér) a dali se do toho. Docela by mě zajímalo, jestli se ještě dnes vyrábí.

 

 

Rozhovor s Hankou na Doma.czRozhovor s Hankou na Doma.cz

Krásná a štíhlá Hanka Kynychová: Za vším je strava a pohyb!
Je jí 43 let a vypadá neskutečně. Neskutečně mladě a svěže. A když ji potkáte "naživo“, je navíc velmi milá a přátelská.
Je pořád v jednom kole. Ono zvládnout tři děti vlastní, potom nějakou tu stovku z dětských domovů a při tom všem ještě dobře vypadat, bude asi kumšt. Ale ne pro Hanku.Přinášíme s ní velký rozhovor.
 
 
 

Vzhlížím k Celine DionVzhlížím k Celine Dion

Dvacetiletá talentovaná zpěvačka Kristýna Šebíková z Brna má před sebou velmi slibnou popovou kariéru. Absolvovala několik hudebních soutěží a v Czechtalent Zlín 2011 se umístila na stříbrném místě. Kromě krásné barvy hlasu a brilantních výšek je pro ni charakteristická dlouhá blond hříva, stejně jako pro její vzor zpěvačku Celine Dion. Už nějaký čas se Kristýna účastní charitativních akcí Hanky Kynychové. Tak jsme se ji pro vás rozhodli vyzpovídat.
 

Návod Hanky Kynychové: JAK PŘES VÁNOCE NEPŘIBRATNávod Hanky Kynychové: JAK PŘES VÁNOCE NEPŘIBRAT

Přes Vánoce nepřibrat? Ano! A to nejenom proto, že nás budou tlačit kalhoty, ale také další důvody proč se to opravdu vyplatí, se dozvíte v našem článku.
 

Adventní charitativní koncert v TišnověAdventní charitativní koncert v Tišnově

V pondělí 12. 12. vyrážím s partou skvělých zpěváků a tanečníků do Tišnova! Nadační fond Hanky Kynychové a Dětský domov Tišnov pořádají v pořadí již druhý Adventní charitativní koncert - výtěžek ze vstupného je věnován DD Tišnov.
 

Na sport nemám ani buňky, ani svaly, říká mladý zpěvák Honza BendigNa sport nemám ani buňky, ani svaly, říká mladý zpěvák Honza Bendig

Je mu sedmnáct. Je mladý, hezký, talentovaný a neuvěřitelně srdečný. Není divu, že si Honza Bendig získal srdce spousty fanoušků z České a Slovenské republiky a že koncertuje i v zahraničí. Na začátku července reprezentoval naši republiku na hudebním festivalu v Polsku. Jak se má a co dělá tento usměvavý zpěvák v současné době, o tom jsme si s ním popovídali za vás.

 

Nápad: Pojďme ještě zhubnout do Vánoc!Nápad: Pojďme ještě zhubnout do Vánoc!

Možná si řeknete, že jsem se úplně zbláznila, ale přísahám, že tento nápad není z mé hlavy. On totiž zdaleka není jen z jedné hlavy….
 
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz