collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

hanka

hanka

Hanka Kynychová

Říkejte mi prosím HANKO, ne Hano, děkuji :-)V roce 1968 jsem se narodila v Kroměříži. Od dětství jsem se věnovala sportu, nejvíce mě však zaujala gymnastika. Od té pak byl už jen krůček k aerobiku.

 


Po té, co jsem ukončila střední zahradnickou školu v Bzenci, rozhodla jsem se pro studium (nástavba s maturitou) na pedagogické škole, obor vychovatelka. Pracovala jsem pak v domově mládeže v Kroměříži jako vychovatelka volnočasových aktivit. Měla jsem na starosti posilovnu, tělocvičnu. Moc mě to bavilo. Celou svojí pracovní dobu jsem totiž trávila v teplákách :-)

 


A najednou mě oslovil aerobik a já se za ním vydala do Prahy. Byla jsem čerstvě rozvedená a natěšená na to, co mi život přinese. Vystudovala jsem Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské a pracovala jsem nejen jako cvičitelka, ale i jako recepční u Heleny ve fitku. V té době jsem natáčela OK Jump, cvičební pořady pro Českou televizi a rozhodla jsem se závodit ve sportovním aerobiku. Je to krásný, ale náročný sport. Mě se podařilo dvakrát získat bronzovou medaili - bylo to v letech 1995 a 1996. Začala jsem natáčet videokazety a jezdila jsem cvičit po celé Praze a ČR. Kromě toho, že se mi splnil sen a dělala jsem práci, která mě baví, potkala jsem i skvělého muže, Jindřicha. V roce 1999 se nám narodil syn Filip. Narodil se v den výročí naší svatby a na den dětí 1. června.

 

Krátce po narození Filípka jsem dostala nabídku z TV Nova cvičit ve Snídani s Novou. Bylo to velké rozhodnutí - být máma nebo se věnovat vysněné kariéře? Moc mi tenkrát pomohl můj muž. Zůstal na mateřské a já mohla být několik let každé ráno na televizní obrazovce. Byl to velký zvrat v mé kariéře. Otevřela jsem vlastní fitko, založila edici DVD Hejbejse, začala jsem moderovat, jezdila jsem po celé ČR se cvičením, do rádií, moderovat, focení, rozhovory.... Velmi náročné, ale krásné období.

 

Najednou Snídaně s Novou skončila, já jsem přestěhovala fitko z Roztyl do Modřan a pořád jsem měla pocit, že svoje štěstí musím někde vrátit. A tak jsem vymyslela projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou (tenkrát s Novou). Psal se rok 2007. Projekt se věnoval (a doposud věnuje) dětem z dětských domovů - tedy jejich volnočasovým aktivitám a vzdělání. Protože Hejbejte se a zpívejte se stal jedním z nejoblíbenějších projektů u dětí z dětských domovů, založila jsem občanské sdružení Dětské domovy v pohybu, které jsem pak přetransformovala na Nadační fond Hanky Kynychové, který kromě projektu Hejbejte se a zpívejte pořádá mnoho dalších aktivit pro děti z dětských domovů a osvětových programů pro veřejnost, abychom zlepšili vnímání dětí z dětských domovů. Razím totiž heslo: Pomáhat je normální. Já pomáhám dětem v dětských domovech. Za ten pocit to stojí!

 

A protože nám doma bylo smutno, tak jsem vlastě současně se založením projektu pro dětské domovy, otěhotněla. Čekala jsem dvojčátka, Alexandru a Sofii, které se narodily 27. 11. 2008. 

 

Dnes vedu svoje fitko (www.kynychova-fitness.cz), kde denně cvičím nebo funguji jako osobní trenér, mám velmi úspěšný Nadační fond (www.kynychova-nadace.cz), obsáhlou edici DVD a knih o cvičení a zdravém životním stylu (www.hejbejse.cz). Jsem autorkou revolučního fitness programu Břišní pekáč, který ve svém fitku školím několikrát do roka.Po úspěchu Břišního pekáč jsem si nechala patentovat další dva fitness programy Pevný zadek a Postava snů.  Ženy po celé ČR si se mnou mohou zacvičit prostřednictvím DVD, které vydává moje edice Hejbejse a koupit je můžete v mém e-shopu. A ženy nejen z ČR, ale z celého světa si mohou ZDARMA zacvičit prostřednictvím mojí internetové televize kynychova-TV.cz

 

Jezdím cvičit, moderovat a porotcovat po celé republice, věnuji se cvičení pro děti a dětské obezitě, moderovala jsem lifestylový pořad Supermáma na TV Metropol (každé pondělí, středu a pátek živě od 11:05) a stále moderuji teleshopingový pořad na TV Prima Nedělní receptář extra. K tomu všem jsem na plný úvazek trojnásobnou mámou a manželkou.

 

Můj největší relax je se skleničkou dobrého vína, s celou mojí rodinou u našeho krbu nebo na zahradě u bazénu - podle počasí :-)

 


hanka

První prázdninový výlet: Tábor ŽluticePrvní prázdninový výlet: Tábor Žlutice

Letos o prázdninách jsme se s manželem rozhodli pojmout léto pragmaticky. Na dovolenou u moře nám tentokrát nezbylo. A tak jsme domácí koupání u bazénu se slanou vodou nazvali „letní trénink holek - Sáši a Sófy". Abyste rozuměli, chceme holky naučit plavat, tedy je to hlavně manželova záležitost. Ovoce už sklidil, Sofie už plave jak pod vodou, tak i nad ní. A Sáša? U té to vypadá, že to spíše nechce ukázat, protože jí sestra předběhla. Ale jak ji znám, nevydrží jí to zaseknutí dlouho a do týdne bude plavat bez rukávků taky.
 

Madonna je pro mě ženská, kterou fakt obdivuji!Madonna je pro mě ženská, kterou fakt obdivuji!

Ať si kdo chce, říká, co chce, Madonna je fakt skvělá a je pro mě vzorem a jakousi výzvou. Je pracovitá a proti jejímu výkonu v jejím věku není co dodat.

Už jako dospívající holka jsem letěla na její „la isla bonýtě", tedy na hitu La Isla Bonita. A když jsem se před lety dozvěděla, že bude zpívat v Praze, tak jsem neváhala a byla jsem rozhodnutá dát za lístek cokoliv. Jen jsem měla jedinou podmínku, do kotle bych nikdy nešla, na to jsem její fanoušek trošku „posera". Koncert The Confessions tour v tehdejší Sazka aréně jsem si užila v klidu a v sedě s kamarádkou. Manžel šel pak druhý den na další koncert se svou partou. Někdo musel být večer s Filipem :-)

 

Hanka zahájila 6. ročník charitativního projektuHanka zahájila 6. ročník charitativního projektu

Cvičitelka Hanka Kynychová pojala zahájení šestého ročníku charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou, který se celoročně věnuje dětem z dětských domovů po celé České republice, trochu netradičně. V rámci slavnostní akce totiž také pokřtila čtyři svá nová cvičební DVD, na kterých cvičí i děti z dětského domova, a za kmotry si vybrala samé sportující a hlavně krásné ženy.

 

 

 
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz