collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

nadace

Hanka Kynychová rozhejbala MirakulumHanka Kynychová rozhejbala Mirakulum

Předposlední květnovou sobotu ovládl zábavní park Mirakulum pohyb. Cvičilo se, tančilo, zpívalo a slavily se narozeniny. A kdo že byl oslavencem? Charitativní taneční projekt pro děti z dětských domovů Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, který letos slaví 10. jubilejní ročník! Pro mnohé je to možná až s podivem, že cvičitelka Hanka Kynychová věnuje už deset let svůj veškerý volný čas dětem bez rodin a rozhodně se toho nehodlá vzdát. „Práce s dětmi z dětských domovů mě moc baví. Vážím si toho, že mi ředitelé svěřili svoje děti a já s nimi mohu být v úzkém kontaktu. Pevně věřím, že tento ročník nebude poslední a oslavíme ještě spoustu dalších narozenin,“ pronesla s dojetím Hanka Kynychová těsně před tím, než spolu s moderátorkou Janou Adamcovou a stovkou dětí z dětských domovů odstartovala 10. ročník svého projektu Hejbejte se a zpívejte.
 

Dětský domov Tišnov vystoupil v Horečce sobotní nociDětský domov Tišnov vystoupil v Horečce sobotní noci

Oblíbený muzikál Horečka sobotní noci hostil před pár dny nevšední partu mladých lidí, která vystoupila se skladbou Disco Inferno přímo na pódiu během představení. Jednalo se o děti z dětského domova v Tišnově, jež vyhrály vystoupení v rámci projektu Nadačního fondu Hanky Kynychové Hejbejte se a zpívejte.
 

Hanka opět připravila skvělý den pro dětské domovyHanka opět připravila skvělý den pro dětské domovy

Už podeváté se v pondělí 23. listopadu sešly v Praze v music clubu Futurum děti z dětských domovů po celé republice na finálovém dni plném zajímavých tváří, aby soutěžily o medaile v rámci projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Známá cvičitelka tentokrát pozvala na 250 dětí a obrovský počet celebrit. Nutno říci, že děti předvedly opravdovou taneční show.
 

Adventní charitativní koncert v TišnověAdventní charitativní koncert v Tišnově

Hvězdy českých muzikálů a děti z Dětského domova Tišnov, které předvedou, co se naučily v rámci projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, to vše skýtá již tradiční adventní koncert na Jižní Moravě.  Nenechte si ujít jedinečný kulturní zážitek! 
 

Sedmdesát známých tváří podpoří Hejbejte se a zpívejteSedmdesát známých tváří podpoří Hejbejte se a zpívejte

V pondělí 23. listopadu vyvrcholí už 9. ročník charitativního tanenčího projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, který je určen dětem z dětských domovů!

Přijďte se podívat, co se všechno se dokázaly děti naučit v rámci tohoto oblíbeného tanečního projektu!

Můžete se těšit na opravdovou taneční show!

Exkluzivní taneční show dětí z dětských domovů!
Nejočekávanější událost roku! Více než 300 dětí z 19 dětských domovů. Téměř sedmdesát známých osobností. Hudba, tanec a zábava. Emoce, slzy, smích! Vítězové a poražení, ale přece je každý vítěz!!
To vše a ještě mnohem více skýtá už 9. ročník exkluzivní taneční show Hejbejte se a zpívejte.
 

Hejbejte se a zpívejte letos už po devátéHejbejte se a zpívejte letos už po deváté

Pojem Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou je už několik let známý nejen v dětských domovech, ale také mezi českými celebritami. Proto není divu, že pozvání na letošní přestavení nových choreografií přijala téměř desítka VIP osobností v čele s Petrou Faltýnovou, která se dokonce rozhodla věnovat i finanční dar. Petra pravidelně podporuje dětské domovy a rozhodla se proto věnovat finanční dar právě charitativním počinu Hanky Kynychové, který se stará výhradně o opuštěné děti. Pro vítězné týmy 9.ročníku Hejbejte se a zpívejte Petra věnovala 11 tis. korun. A proč právě tuto částku? „Jedenáctka je moje šťastné číslo. Takže věřím, že se mi tento dobrý skutek pozitivně vrátí,“ vysvětlila známá modelka. Faltýnová přiletěla do Prahy pouze na skok kvůli své dceři a také proto, že Hance svojí účast na této akci přislíbila a slibům je prý zvyklá vždy dostát.
 

Hanka Kynychová obdržela stejné ocenění jako Karel GottHanka Kynychová obdržela stejné ocenění jako Karel Gott

Nejznámější česká cvičitelka Hanka Kynychová je kromě cvičení známá tím, že neúnavně podporuje děti z dětských domovů. Letos připravuje už devátý ročník tanečního projektu Hejbejte se a zpívejte, kde spolu se svými kolegy učí děti různé taneční a muzikálové disciplíny. A právě díky tomuto projektu zažívá Hanka spoustu hezkých chvil. A jednu takovou prožila zrovna nedávno ve Státní opeře Praha, kde převzala tradiční cenu Ď (Ď jako děkuji), která je už patnáct let udělována mecenášům a dobrodincům. Mezi významné držitele této ceny patří třeba kardinál Dominik Duka.
 

Děti z dětského domova vystoupily v muzikálu AntoinettaDěti z dětského domova vystoupily v muzikálu Antoinetta

Oblíbený muzikál Antoinetta – královna Francie hostil před pár dny nevšední partu mladých lidí, která vystoupila se skladbou Etiketa přímo na pódiu během představení. Jednalo se o děti z dětského domova v Tišnově, jež vyhrály vystoupení v rámci projektu Nadačního fondu Hanky Kynychové Hejbejte se a zpívejte.
 

Kynychová opět rozzářila oči dětí z dětských domovůKynychová opět rozzářila oči dětí z dětských domovů

Už poosmé se letos sjelo více než 250 dětí z celé republiky do Prahy, aby po několikaměsíčním trénování předvedly, co se naučily hned v několika tanečních a pěveckých kategoriích. A to všechno v rámci charitativního projektu cvičitelky Hanky Kynychové Hejbejte se a zpívejte.
 

Dětský domov z Tišnova opět na divadelních prknech!Dětský domov z Tišnova opět na divadelních prknech!

Děti z dětského domova v Tišnově vystoupily v  muzikálu Noc na Karlštejně v Severočeském divadle opery a baletu. Děti z Tišnova se do ústeckého divadla nevypravily náhodou. Tento zážitkový den vyhrály v sedmém ročníku oblíbené taneční charitativní soutěže Hejbejte se a zpívejte, který pořádá Nadační fond Hanky Kynychové.
 

Naše dětské domovy v pořadu Kurňa, co to je?Naše dětské domovy v pořadu Kurňa, co to je?

Dětské domovy Humpolec, Senožaty a Frýdek - Místek dostaly možnost zúčastnit se speciálního dílu soutěže Kurňa, co to je?, který se vysílal na Štědrý den.
 

Kynychová roztančila děti z dětských domovůKynychová roztančila děti z dětských domovů

Za podpory týmu dobrovolníků zorganizovala už posedmé cvičitelka Hanka Kynychová charitativní akci Hejbejte se a zpívejte pro děti dětských domovů po celé republice. Letos se zúčastnilo 350 dětí z 16 domovů, které se na konci listopadu v Praze utkaly během dvou dnů hned v několika tanečních a pěveckých kategoriích. Po půlročním tréninku se tak absolutním vítězem už poněkolikáté stal Dětský domov Tišnov, na paty mu ovšem šlapaly i děti z Mikulova či z Ústí nad Labem.
 

Hanka Kynychová: Děti, děkuji vám za 7. ročník Hejbejte Hanka Kynychová: Děti, děkuji vám za 7. ročník Hejbejte

Ahoj kluci a holky!
Zdraví také tety, strejdy a paní ředitelky a pány ředitele!

 

Je pár dní po finálových závodech už  sedmého ročníku Hejbejte se a zpívejte a já si připadám, jako bychom se rozešli  teprve před hodinou. Děkuji vám všem za tento den - 25. 11. 2013! Byl to pro mě  krásný zážitek. Moc bych si přála, abyste měli stejný pocit jako já, abychom  byli na stejné vlně.

 

Hanka Kynychová opět pořádá charitativní taneční show!Hanka Kynychová opět pořádá charitativní taneční show!

Rok co rok se známá cvičitelka Hanka Kynychová snaží dělat něco prospěšného. V rámci svého nadačního fondu pořádá charitativní projekt Hejbejte se a zpívejte, který se věnuje volnočasovým aktivitám dětí z dětských domovů. V praxi to znamená, že Hanka před sedmi lety sestavila tým tanečních odborníků přes street dance, latino, MTV, až po muzikál, který se pod jejím vedením celý rok dětem věnuje. Děti tak získávají kvalitní vzdělávání v oblasti, která je baví  - v tanci.
 

Finálové závody Hejbejte se a zpívejte 2013 ve FuturuFinálové závody Hejbejte se a zpívejte 2013 ve Futuru

Už 7. ročník charitativního tanečního projektu vrcholí! 


V pondělí 25. 11. se můžete v klubu Futurum těšit na velkolepou taneční show dětí z dětských domovů

 

Přijde je podpořit řada známých osobností! 

 

 

 

Neuvěřite! Děti z dětských domovů a celebrity v EgyptěNeuvěřite! Děti z dětských domovů a celebrity v Egyptě

Cvičitelka a moderátorka Hanka Kynychová je známá tím, že jí nejsou lhostejné osudy ostatních. Proto před sedmi lety založila nadační fond, který se věnuje výhradně dětem z dětských domovů. Tyto děti Kynychová
pozvala už po druhé do Prahy, aby pro ně uspořádala tradiční letní soustředění tanečního projektu Hejbejte se a zpívejte, který je zakončen každoročně v listopadu velkými finálovými závody. To, že je práce úspěšné české cvičitelky, upřímná a opravdová, dokazuje i velká podpora známých osobností, které často a rády bez nároku na honorář navštěvují akce Nadačního fondu Hanky Kynychové.
 

Dětský domov Pyšely slaví 100. výročí a my budeme u tohoDětský domov Pyšely slaví 100. výročí a my budeme u toho

Ve čtvrtek 30. května 2013 slaví dětský domov v Pyšelých velké jubileum. Protože je to domov, který je již mnoho let zapojen do veškerých aktivit Nadačního fondu Hanky Kynychové, nemůžeme na této akci chybět.
 

Hejbejte se: Letní soustředění opět v PrazeHejbejte se: Letní soustředění opět v Praze

Grand Hotel Evropa se stal partnerem 7. ročníku projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychvovu! Děti z dětských domovů tak opět poznají krásy Prahy a užijí si tak trochu jiné prázdniny. Kromě toho na ně čekají oblíbené soutěžní taneční disciplíny, které budou pilně trénovat pod vedením profesionálních lektorů. 
 

Sedmý ročník Hejbejte se a zpívejte? BUDE!Sedmý ročník Hejbejte se a zpívejte? BUDE!

Je pomalu konec března. Březen je pro mě období, kdy opět začínám velmi intenzivně myslet na práci s dětmi v dětských domovech. Ptáte se proč právě tento měsíc? Protože březen je měsíc, kdy jsme si před několika lety zvykli vyhlašovat nový ročník charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou.Takže v březnu se nám začínají ozývat tety a ředitelé, jak to vypadá s dalším, v pořadí letos již sedmým ročníkem.
 

Hanka Kynychová prodávala knoflíky na koncertě NoskovéHanka Kynychová prodávala knoflíky na koncertě Noskové

Ve čtvrtek 28. 2. 2013 se v divadle Hybernia konal narozeninový koncert zpěvačky Míši Noskové. Ta se rozhodla nadělit si ke svým třicátým narozeninám velkolepý koncert se symfonickým orchestrem. A protože má srdce na pravém místě, výtěžek z koncertu věnovala Nadačnímu fondu Hanky Kynychové, s kterým spolupracuje již pátým rokem. Na koncertě tak nechyběla zakladatelka této nadace Hanka Kynychová, která oslavenkyni k jejím kulatinám gratulovala přímo na jevišti.

 

Dětský domov Tišnov opět na prknech, co znamenají světDětský domov Tišnov opět na prknech, co znamenají svět

Jedno z  představení Kapky medu pro Verunku okořenilo speciální vystoupení. Mezi protagonisty rodinného muzikálu se totiž objevily děti z Dětského domova Tišnov, které se staly absolutními vítězi 6. ročníku charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Sehraná šestice vyhrála v kategorii Muzikál už třetí rok za sebou a po loňském vystoupení v muzikálu Děti ráje se tentokrát děti dostaly do pohádkové říše, kterou stvořili na motivy příběhu Dr. Jana Pixy hudebně například František Pytloun s Petrem Kutheilem, a ve kterém kromě Báry Basikové či Kamila Střihavky exceluje celá řada zajímavých zpěváků. 

Letošní charitativní koncert v Tišnově se vydařil!Letošní charitativní koncert v Tišnově se vydařil!

Sotva je za námi hlavní akce celého roku - finálové závody celoročního charitativního projektu pro děti z dětských domovů Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou - pouští se můj nadační fond do další práce. Připravujeme adventní koncerty ve spolupráci s dětskými domovy. Tuto tradici budujeme již třetím rokem. Začínali jsme v dětských domovech ve Staňkově, Uherském Ostrohu, Humpolci a Tišnově. V loňském roce se nám podařilo uspořádat koncert v Humpolci a Tišnově a letos navázal na tradici pouze dětský domov Tišnov, protože jak víte, sponzoři a finanční situace nejsou zrovna ideální....

 

Hanka Kynychová dovedla do SaSaZu desítky celebrit!Hanka Kynychová dovedla do SaSaZu desítky celebrit!

Už pošesté mělo několik stovek dětí z více než dvaceti dětských domovů po celé republice možnost účastnit se 26. 11. finálové show projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Známá cvičitelka se už šest let věnuje aktivně dětem tím, že pro ně pod záštitou Nadačního fondu Hanky Kynychové organizuje celoroční program, jehož vyvrcholením je právě finálová celodenní show.
 

Hejbejte se a zpívejte: už brzy velké finále!Hejbejte se a zpívejte: už brzy velké finále!

 

Dětské domovy v pohybu, tak se dříve jmenovalo moje občanské sdružení. I když jsem již založila nadační fond (Nadační fond Hanky Kynychové), tak se k tomuto označení stále vracíme. Děti z dvaceti dětských domovů byly v pohybu a my s nimi. Sjeli se tentokrát na tréninky, které probíhaly v rámci tří denního podzimního soustředění u mě ve fitku. Trénovali jsme s dětmi až pět hodin denně a výsledky jejich práce byly každý trénink znát.

 

Šestý ročník HEJBEJTE SE odstartoval Pavel ZedníčekŠestý ročník HEJBEJTE SE odstartoval Pavel Zedníček

Letošní prázdniny věnovala cvičitelka Hanka Kynychová už šestému ročníku charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou pro děti z dětských domovů z celé republiky. Soustředění několika stovek účastníků z 20 přihlášených domovů se tentokrát odehrávalo v centru Prahy a v rámci těchto soustředění se uskutečnilo také setkání dětí s několika jejich patrony z řad známých tváří. Ty by své měly svěřence doprovodit až do listopadového celorepublikového finále.
 

HEJBEJTE SE letnís soustředění: Václavák a TyršákHEJBEJTE SE letnís soustředění: Václavák a Tyršák

V průběhu letních prázdnin a celého podzimu probíhá nejstěžejnější projekt, kterému se v Nadačním fondu Hanky Kynychové věnujeme. Projekt nese název HEJBEJTE SE A ZPÍVEJTE S HANKOU KYNYCHOVOU. „Hejbací" projekt, jak říkají děti, letos vstoupil do šestého ročníku. Již po čtvrté probíhá v době letních prázdnin soustředění pro děti z dětských domovů, které se do projektu zapojí. Pod pojmem letní soustředění si můžete představit letní camp, na kterém děti netráví čas zbůhdarma, ale trénují a zdokonalují se v pohybových aktivitách. Zkrátka se učí nové choreografie a prvky choreografií na další finálové závody, které proběhnou v listopadu. Rodiče sportujících dětí jistě věcí, co je soustředění, pro ostatní takto na vysvětlenou.

 

HEJBEJTE SE A ZPÍVEJTE: Hejbeme se už po šestéHEJBEJTE SE A ZPÍVEJTE: Hejbeme se už po šesté

Šestý ročník oblíbeného charitativního projektu pro děti z dětských domovů - HEJBEJTE SE A ZPÍVEJTE S HANKOU KYNYCHOVOU - je v plném proudu. Dlouho to vypadalo, že mi setkávání s dětmi z dětských domovů po šesti letech skončí, a že nebudu moci uspořádat letní soustředění a tím pádem projekt vůbec. Soustředěním myslím týdenní letní sportovní camp, na kterém se děti z celé ČR věnují tanci a sportu. Zkrátka učení se novým volnočasovým aktivitám - aerobik, muzikál, zumba, MTV dance, stree dance a další. Usmálo se na mě ale štěstí a děti se opět mohou společně se mnou a mými lektory „hejbat". Vše se tentokrát koná v Praze a myslím si, že moje počáteční obavy jsou překonány - děti jsou v Praze nadšené :-)
 

Slavnostní start 6. ročníku HEJBEJTE SE v Hotelu EvropaSlavnostní start 6. ročníku HEJBEJTE SE v Hotelu Evropa

Cvičitelka Hanka Kynychová pojala zahájení šestého ročníku charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou, který se celoročně věnuje dětem z dětských domovů po celé České republice, trochu netradičně. V rámci slavnostní akce totiž také pokřtila čtyři svá nová cvičební DVD, na kterých cvičí i děti z dětského domova, a za kmotry si vybrala samé sportující a hlavně krásné ženy.

 

 

 

Rušit kojenecké ústavy a dětské domovy?Rušit kojenecké ústavy a dětské domovy?

Odpověď hledali odborníci na semináři v Senátu

Na konci ledna se v prostorách Senátu České republiky konal seminář s názvem Péče o ohrožené děti do tří let věku v České republice, který organizovala senátorka Božena Sekaninová, členka Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku. Výbor pro zdravotnictví a sociální politiku se na něj rozhodl pozvat nejen tvůrce a zastánce transformačního programu, ale i ty, kteří mají s pomocí nejmenším ohroženým dětem nejvíce zkušeností. Na konferenci vystoupili také odborníci se zásadními výhradami proti rychle provedeným změnám.


 

Děti z dětského domova vystoupily v muzikálu Děti rájeDěti z dětského domova vystoupily v muzikálu Děti ráje

V sklonku loňského roku vystoupil během představení oblíbeného muzikálu Děti ráje na jevišti také tým dětí z Dětského domova Tišnov. Tento jedinečný zážitek před zaplněným hledištěm si děti doslova „vydřely" jako vítězové projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou cvičitelky Hanky Kynychové.
 

Balancování a bilancování na sklonku roku 2011Balancování a bilancování na sklonku roku 2011

BALANCOVÁNÍ A BILANCOVÁNÍ. Tyto dva výrazy – slova, která jsou si tak podobná, a přesto ve svých smyslech velmi odlišná -  mě teď mě teď s koncem roku hodně napadají. V tělocvičně balancuji a ženami na balančních podložkách a na balančním načiní, abych prospěla jejich vnitřním svalům a jejich zdraví. A zároveň balancuji (bilancuji) na hraně času, do konce roku zbývají dna dny, a já jsem nestihla takových věcí.

Vůbec si neztěžuji, jenom bilancuji, co jsem za tento rok zvládla a co ne. Stihla jsem se zpomalit, abych stihla udělat více věcí. Stihla jsem si uvědomit, že zdraví je to nejdůležitější, co máme. Stihla jsem si uvědomit, že mám tak trochu dvě rodiny - tu svou vlastní (manžela, Filipa a holky a ještě našeho psa Beníka), a pak tu nevlastní, kterou tvoří asi 500 dětí z dětských domovů, na které si každý den několikrát vzpomenu. 

 

Jubilejní finálové závody očima Hanky Kynychové

A je to tady - 5. ročník charitativního projektu HEJBEJTE SE A ZPÍVEJTE S HANKOU A NOVOU je úspěšně za námi! Dovoluji si říci úspěšně, protože já mám z letošního finále skvělý pocit a od nikoho z vás jsem neslyšela žádná negativa. Mám velkou radost, že jsme si všichni finálový den (i ten semifinálový) užili. Tento čas, kdy máme velké finále už za sebou, mám velmi ráda, na druhou stranu se mi stýská po soustředění ve Zlenicích a po takovém tom „tetelení" před závody. Ale co, tak to v životě bývá. To hezké skončí a my se můžeme opět těšit na další ročník a novinky, které nám přinese.
 

Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou zná vítězeHejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou zná vítěze

Více než 350 dětí z 24 dětských domovů po celé republice se zúčastnilo v sobotu 19. listopadu velkého finále projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou cvičitelky Hanky Kynychové. Ta pátý ročník této akce zpestřila navíc ještě workshopem pro širokou veřejnost s názvem Hervis dance &fitness marathon (latino dance, musical dance, pilates, zumba, břišní pekáč, MTV Dance), a tak byl sobotní den v Kongresovém centru Praha plný sportu, endorfinů, velkých emocí a šťastných dětí, které na pár hodiny opustily zdi dětských domovů, aby předvedly, co v nich je.
 
 

Adventní charitativní koncert v TišnověAdventní charitativní koncert v Tišnově

V pondělí 12. 12. vyrážím s partou skvělých zpěváků a tanečníků do Tišnova! Nadační fond Hanky Kynychové a Dětský domov Tišnov pořádají v pořadí již druhý Adventní charitativní koncert - výtěžek ze vstupného je věnován DD Tišnov.

 

Začínáme v 18:30, vstupné 90 Kč!

 

Projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou zná vítěze!Projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou zná vítěze!

Více než 350 dětí z 24 dětských domovů po celé republice se zúčastnilo v sobotu 19. listopadu velkého finále projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou cvičitelky Hanky Kynychové. Ta pátý ročník této akce zpestřila navíc ještě workshopem pro širokou veřejnost s názvem Hervis dance &fitness marathon (latino dance, musical dance, pilates, zumba, břišní pekáč, MTV Dance), a tak byl sobotní den v Kongresovém centru Praha plný sportu, endorfinů, velkých emocí a šťastných dětí, které na pár hodiny opustily zdi dětských domovů, aby předvedly, co v nich je. Obyvatelé dětských domovů trénovali několik měsíců dopředu pod vedením Hanky Kynychové, jejího týmu a svých vychovatelek sestavy v kategoriích hip hop, muzikál, zumba, aerobik a MTV Dance. A po sobotním dni je jasné, že nejlépe jde hip hop a muzikál dětem z Tišnova, zumba se tancuje a aerobik cvičí nejlépe v Kroměříži a MTV Dance vás oslní v Tišnově a Ústí nad Labem. Absolutním vítězem se stal už potřetí Dětský domov Ústí nad Labem – Severní Terasa.
 

1. Adventní charitativní koncert1. Adventní charitativní koncert

Ráda bych vás pozvala na první Adventní charitativní koncert, který pořádá můj Nadační fond Hanky Kynychové a Dětský domov Humpolec.

Těšit se můžete nejen na Míšu Noskovou, Madalenu Joao, Kristýnu Šebíkovou, Míšu Sejnovou, Zbyňka Drdu, Martina Franceho či moderátorku Markétu Mayerovou.
Ale také na vystoupení dětí z DD Humpolec - Hip Hop, Zumba, Muzikál a další.

A zatančím latino dance s Igorem Šustrem. Výtěžek ze vstupného je věnován DD Humpolec.


Těším se na vás, vaše Hanka

 
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz