collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Dětské odpoledne s APO-LAKTÍKEM, Hankou Kynychovou a VIP

Dětské odpoledne s APO-LAKTÍKEM, Hankou Kynychovou a VIPPoslední lednový den proběhlo v lékárně Lloyd modřanské polikliniky, kterou v poslední době zviditelnil hlavně její bývalý prezident, dnes vězněný MUDr. Jaroslav Barták, zábavné odpoledne pro děti. Záštitu nad akcí věnovanou doplňku stravy pro děti s názvem APO-LAKTÍK od firmy APOTEX převzala cvičitelka Hanka Kynychová, která kolemjdoucí děti bavila celé odpoledne.


Na pomoc si pozvala například děti z Dětského domova Staňkov. Ty předvedly dvě ukázky tanců, s nimi úspěšně vystupovaly v loňském ročníku projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou.
Děti si před lékárnou ale užily také program s klaunem Mirečkem a jeho pomocníky, malování na obličej či dětský koutek.

Hanku na akci doprovodily všechny tři její děti - Filip a dvojčata Saša a Sofinka, stejně jako jejího spolumoderátora Petra Vágnera jeho potomci Lilli a Sam.

Mezi VIP hosty se objevila také například Iva Jirešová s dcerou Sofií, která hrdě ukazovala vysvědčení se samými jedničkami. Kromě řádění na dětském odpoledni pak měla od maminky za skvělé školní výsledky slíbenou také nějakou odměnu.

Martina Gavriely s přítelem Marcusem Tranem dorazili bez dětí, zato Eva Decastelo s sebou vzala syny Michala a nevlastního Eliáše včetně jeho maminky Štěpánky Decastelo.

Rozhodně nejmladším účastníkem akce byla dvouměsíční Valinka zpěvačky Kláry Kolomazníkové, o kterou se vzorně staral také tatínek.

Sekci muzikálu Děti ráje, jehož největší hity roztancovaly téměř všechny přítomné, zastupovali rodiče Bořek Slezáček se synem Koljou a Míša Nosková, kterou doprovodila dcerka Eliška.

A dorazila i Kateřina Kristelová, která si postěžovala, že malé Claudii pořád nemůže udělat culíky z jejích příliš krátkých vlásků.

Během odpoledne představila Hanka Kynychová také své připravované DVD s cvičením pro děti, na kterém se podílejí mimo jiné i zpěváci Zbyněk Drda, Michaela Sejnová a Míša Nosková.


Plno spokojených dětských tváří bylo ten den největší odměnou. A odměněny byly opravdu všechny děti. Ať už ochutnávkou Apo-laktíků, několika vystoupeními zpěváků, tanečními show, klaunským programem, obrázky na obličeji, nebo třeba dárečky, které získaly děti se samými jedničkami na vysvědčení.Dětské odpoledne s APO-LAKTÍKEM, Hankou Kynychovou a VIP
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz