collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Co má můj nový kabát společného se cvičením?

Co má můj nový kabát společného se cvičením?

Určitě si říkáte, co je to za zvláštní titulek k mému článku, viďte?  Ano, jsem si toho vědoma, ale koupě mého nového zimního kabátu opravdu souvisí se změnou životního stylu. Nejsem člověk, který vyrazí nakupovat, kdy nastane období slev a výprodejů. Takže akce jako dni Marianne a jim podobné opravdu nejsou nic pro mě. A aniž bych věděla, že leden je období slev, vypravila jsem se na lov svého nového kabátu. Vyrazila jsem do OC Chodov splnit úkol – koupit nový zimní kabát. Hlavním kritériem mé výpravy: nesmí být černý.

Zakázala jsem si černou barvu, protože vždycky když jdu nakupovat, tak si přinesu alespoň jeden kousek do šatníku, který má černou barvu. Je pravda, že se mi černá vždy hodí k mým červeným nehtům,  není to ale jediná barva, která by ladila s červenou – no ne?  A tak jsem si tentokrát řekla, že vábení černé barvy nepodlehnu.  Tentokrát jsem si řekla, že sama sobě nepodlehnu.

Bloudila jsem z jednoho obchodu do druhé a nikde nic. Žádný šmrncovní kabát, který by mě zaujal. Moje kamarádka mi říkala, že jsem si na nákup kabátu vybrala špatnou dobru, že všechny kabáty už budou po Vánocích a první vlně výprodejů vyprodané. Zvláště prý v těchto mrazech.  Já jsem i přesto tušila, že na mě ten můj někde čeká. A čekal! V posledním obchodě, kterým bylo Pietro Fillipi jsem opět našla krásný kousek oblečení. Visel tam na věšáku, hned mi padl do oka a já věděla, že bude můj.

Dokonce jsem kromě vytouženého kabátu potkala i pár známých tváří – slečny prodavačky z PF jsou klientky našeho fitka. Skromně na mě pokukovaly, se skloněnou hlavou mě pozdravily a začali se mi věnovat. Hned jsem si vybavila, že jsou to klientky našeho fitka, které chodili na hodiny i několikrát denně, a že jsem je u nás ve fitku už pěknou řádku měsíců neviděla. A tak bych to nebyla já, abych se nezačala vyptávat, kam chodí nebo nechodí cvičit. Obě slečny byly potěšené, že jsem je poznala. Ony totiž nevědí, co ve mně dřímá – mám moc dobrého pamatováka na tváře! Jedna z nich mi říkala, že jednu dobu k nám chodila i na tři hodiny denně (dvě ráno a jednu večer) a po roce ze dne na den přestala sportovat. Prý jsem se ale opět stala její motivací, a jak mě uviděla, rozhodla se opět začít cvičit. A nevymýšlela si! Do týdne přišla na moji lekci Břišního pekáče a hned se objednala i na H.E.A.T. Program. Začala opět pravidelně cvičit.

Kdo by to byl řekl, že díky koupi svého kabátu pro vás budu mít zajímavý příběh o návratu k příjemné závislosti – ke cvičení.

Třeba i vás povzbudí tato historka a vydáte se za mnou do tělocvičny. Právě lekcí Břišní pekáč můžete začít. Každou středu a pátek od 17:00 nebo v pondělí od 10:00 se na vás budu těšit u mě ve fitku

 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz