collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Jarní tour Hanky Kynychové přilákalo stovky lidí

Jarní tour Hanky Kynychové přilákalo stovky lidíJiž potřetí vyrazila známá cvičitelka Hanka Kynychová na turné po České republice, aby lidem připomněla, že je pro tělo i duši dobré svůj životní styl spojit s pohybem.
Spolu se svým týmem připravila pro zájemce speciální půldenní program, díky kterému si mohli zacvičit jak na lekci dance aerobiku, tak i latino dance nebo MTV dance. Jako bonus si pak zaposilovali v rámci programu „břišní pekáč". Na pomoc si Hanka přizvala tanečníky Igora Šustra a Martina Ivaneckého.


V rámci turné Hanka objela několik měst v Čechách i na Moravě, aby jej završila zastávkou v Praze. Tady se k ní připojilo také několik osobností, které s Hankou spolupracují například v rámci jejích charitativních aktivit pod hlavičkou Nadace Hanky Kynychové.

 

Před více než stovkou cvičících se tak objevila například moderátorka Markéta Mayerová, která k Hance do modřanského fitka dochází pravidelně na cvičení, jehož účinky jsou na její postavě za poslední dobu více než patrné. Další výrazně chudší osobností na akci byla zpěvačka Míša Nosková, jež se hlasitě chlubila mínus šestnácti kily. Ta spolu s Františkem Pytlounem, Míšou Sejnovou, Petrem Veslárem a Petrem Urbánkem přidala i malou ochutnávku chystaného muzikálu pro děti Kapka medu pro Verunku, kde všichni zmínění účinkují. Muzikál má premiéru v září v divadle Hybernia a účast takových hvězd jako je Kamil Střihavka nebo Bára Basiková mu jistě zajistí úspěch.

 

Menší problémy s váhou v minulosti na akci připomněla i zpívající miss Jitka Válková, která přítomným doporučila kromě sportu pravidelné stravování. To stále hubená tanečnice Libuška Vojtková ukázala, že z tanečnic mohou být i úspěšné kosmetičky a kulturista Aleš Zelinka zase předvedl své super vytrénované tělo po návratu z mistrovství Evropy, kde obsadil krásné deváté místo.

 

 

Svoje sestavy, se kterými soutěžily v rámci projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou , předvedly v Praze děti z Dětského domova Staňkov. V Kroměříži hájily domácí barvy dívky z dětského domova Kroměříž. V Brně vystoupily se Zumbou, MTV dance a Hip Hopem hned dva domovy - Tišnov a Frýdek-Místek.
Odměnou jim všude byl nadšený potlesk všech účastníků.

 

 

Nejen všem cvičencům ale i samotné Hance Kynychové a jejímu týmu velmi pomohly v regeneraci emulze EFFFI. Všechny cvičenky rovněž uvítaly svačinku v podobě cereálních produktů Penam Fit den. Společnost Hervis pak věnovala všem zúčastněným slevové vouchery na nákup nového sportovního outfitu. Velký úspěch slavily také revoluční tinktury Allivictus.

Jarní turné se vydařilo a nezbývá než doufat, že i na podzim si najde v několika městech po celé republice co nejvíce příznivců.


Jarní tour Hanky Kynychové přilákalo stovky lidí
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz