collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Kvalitní sportovní obuv je trefa do černého

Kvalitní sportovní obuv je trefa do černéhoDopřejte si i vy kvalitní obuv a nechte si poradit stejně jako já s jejich výběrem  od odborníka.
Své profesi se věnuji už více než 20 let a vždycky jsem dbala na to, abych cvičila v kvalitních botách. Od dob, kdy jsem si pořizovala první sportovní boty a na trhu byla jen jedna maximálně dvě značky, uteklo již hodně vody.


Taky jsem si myslela, že mám naprosto rovné nohy, až před nedávnem opět, když jsem si šla pro nové boty, na mě chtěl prodavač několik informací a mě to zaskočilo. Například se mě ptal, jestli mám nohy do O či do X, já si pořád stála ne svém, že mám ideální rovné nohy :-)


Vždycky jsem si koupila boty podle svého vlastního uvážení,  nikdy jsem nedbala rad odborníků. A je pravda, že mě nohy po cvičení někdy bolely, a že jsem cítila, že po námaze jsou lehce nateklé, ale nevěnovala jsem tomu pozornost. Asi také protože sportovní obuv při mé frekvenci cvičení měním dost často. Takže, když mě nohy bolely více, než obvykle, šla jsem si koupit obuv novou. Tady musím podotknout, že to není s "plezíru", ale že cvičím 15 hodit týdně a boty holt mají své hodiny.

Výběr svých posledních sportovních bot jsem spojila s nutností koupit sportovní boty na atletiku pro svého syna Filipa. Na doporučení jeho trenéra pana Javůrka jsem zašla do ulice Vodičkova, kde je pasáž Lucerna a prodejna sportovních bot pana Tomáše Kočárníka.


Prodejna je hned vedle kavárny Vagon, to píši spíše pro vás, kteří půjdete stejně jako já nakupovat s celou rodinou. Moje holky mohly sportovat, tedy běhat a vybíjet se po pasáži, my jsme se s manželem nemuseli strachovat, jestli je něco přejede. V klidu si vybrala boty celá rodina. A já se dozvěděla o svých nohách takové věci...... A dokonce jsem přijala i fakt že je mám fakt do O. Tady jsem si poprvé nekoupila boty přesně na délku chodidla, ale o malinký kousek větší, a taky jsem poprvé stála na nějaké podložce, která přesně zmapovala můj nášlap chodidla. Moc jsem si to užila :-)


Nakupování bylo opravdu příjemné, Filip má své první tretry a já věřím, že bude běhat jako drak. Já mám za sebou svou první hodinu v nových botách a cvičilo se mi výborně! 
Udělejte si i vy radost a nechte se hýčkat odborníkem. Vaše chodidla i páteř to určitě ocení.


Kvalitní sportovní obuv je trefa do černého
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz