collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Madonna je pro mě ženská, kterou fakt obdivuji!

Madonna je pro mě ženská, kterou fakt obdivuji!

Ať si kdo chce, říká, co chce, Madonna je fakt skvělá a je pro mě vzorem a jakousi výzvou. Je pracovitá a proti jejímu výkonu v jejím věku není co dodat.

Už jako dospívající holka jsem letěla na její „la isla bonýtě", tedy na hitu La Isla Bonita. A když jsem se před lety dozvěděla, že bude zpívat v Praze, tak jsem neváhala a byla jsem rozhodnutá dát za lístek cokoliv. Jen jsem měla jedinou podmínku, do kotle bych nikdy nešla, na to jsem její fanoušek trošku „posera". Koncert The Confessions tour v tehdejší Sazka aréně jsem si užila v klidu a v sedě s kamarádkou. Manžel šel pak druhý den na další koncert se svou partou. Někdo musel být večer s Filipem :-)Byla jsem tenkrát úplně zmatená tou show, tím vším co jsem viděla. Byl to totiž můj první takový koncert. Nikdy mě nenapadlo vydat se za ní do zahraničí a proto jsem koukala jako „z jara" na ta světla, zvuk, taneční čísla, kostýmy, choreografie, tanečníky....a na její osobu. Byla jsem paf a na lednici jsem pak měla její fotku celé dva roky do jejího dalšího koncertu tady v Čechách.

I její další koncert Sticky and Sweet v Praze na Chodově pod širým nebem jsem si nenechala ujít. Ale moc jsem si jí neužila - byla jsem příliš vzdálená od její síly a energie. Ale říkala jsem si tenkrát, moje chyba, mohla jsem být blíž, jen na mě už nezbyly lístky.

No a minulý týden jsem měla možnost být na jejím koncertě v Berlíně vrámci jejího aktuálního turné MDNA Tour 2012. Do Prahy tentokrát nezavítá a tak jsem se musela vydat do světa, zvlášť když hrála tak blízko - u našich německých sousedů. A jak mě napadlo vydat se právě do Berlína? 12. 6. jsem křtila svou kolekci nových DVD, kam jsem pozvala i kamaráda Braňo Poláka, který jen tak mezi řečí říkal, že se chystá do Berlína na Madonnu. A protože jsme s kamarádkou - manažerkou Kačkou dlouho přemýšlely, že se za ní někam do světa vydáme, tak jsem zastříhala ušima a Madonnu mu tiše záviděla. A protože se říká, že když tiché přání řeknete nahlas, tak se splní, tak jsem to udělala. Braňo nám opravdu sehnal lístky a my jsme vyrazily v sobotu 30. 6. směr Berlín - O2 World Aréna.

Koncert měl začít ve 21:00. A když už bylo 22:00, tak jsme si říkaly, že už asi ve tři ráno doma nebudeme. Ale nechaly jsme se strhnout mexickou vlnou. A najednou ve 22:05 to začalo. Projekce jako blázen, lidi spontánnější než v Praze, bechderoucí zahájení koncertu (kostel, kříž, rozbité sklo, Madonna) a Madonna nádherná jako vždy. Zpívala a tančila dokonale. Ano, opravdu zpívala - krásně!!! A chodila pro provaze, dělala kotouly. Byla ženou mnoha tváří - podpatky, bosé nohy, tenisky... Ke konci dvouhodinové show jsme všichni, i my v ochozech s lístky na sezení, stáli a tančili. Atmosféra mě dostala, energii jsem si tentokrát natáhla a mám ji ještě teď. Asi jsem si ji zasloužila.

Pokud váháte, zda vyrazit na Madonnu k našim sousedům, tak jeďte!! Nepopsatelný zážitek, nepopsatelná show!

P.S.
Po cestě domů jsem v centru Berlína vjela do protisměru a stavěla mě policejní hlídka - kolena se mi třásla snad ještě další den. Na dálnici jsem dvakrát zabloudila a v Drážďanech mi mále došla nafta. Cesta to byla trnitá, ale stálo to za to. Opět jsem nasála její tempo a pracuji jako o život :-)

Madonna je pro mě ženská, kterou fakt obdivuji!
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz