collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

S EFFFI jsem se HEJBALA v létě a těším se i na podzim

S EFFFI jsem se HEJBALA v létě a těším se i na podzim 

Sice už je léto pár týdnů za námi, ale já na něj vzpomínám, jakoby horké dny skončily teprve včera. Z léta se mi vybavuje spousta vzpomínek. Sice jsme nebyli tohle léto s rodinou u moře, ale trávili jsme volné dny po Čechách a Moravě, spali jsme ve stanu. No prostě jsem tohle léto pojala tak, aby děti věděly, co je dobrodružství. Já jsem se díky nim vrátila do dětských let, i když to spaní ve stanu, pro mě bylo trošku přemáhání. 

Největší část prázdnin jsem trávila také s dětmi z dětských domovů. Právě těmto dětem se věnuje již šestým rokem můj nadační fond. A léto již po několik let období, když jsme s dětmi nejvíce času. Pořádáme pro ně totiž velké taneční soustředění v rámci charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Já i všichni moji kamarádi a kolegové tanečníci, choreografové a cvičitelé, s dětmi pravidelně a poctivě trénujeme. Všechny choreografie jim musíme sami představit, kroky je naučit, tak že je trénujeme s nimi.... Zkrátka jsme díky těm každodenním 6ti hodinovým tréninkům někdy hodně „vycuclý". Vůbec si neztěžuji, jen mám občas pocit, že kdyby mi bylo o 20 méně, tak by to šlo snáz :-)

 

Naštěstí jsem se ale zhruba před rokem dostala k regeneračním emulzím EFFFI, které mě zachránili v tomto věku při fyzickém masakru, který občas zažívám. Když mě bolela krční páteř nebo bederní páteř, tak jsem se mazala červenou EFFFI emulzí RED. Když si nějaké dítko zvrtlo kotník nebo si namohlo svaly, tak jsem použila jako první pomoc zelenou emulzi EFFFI GREEN či modrou EFFFI BLUE.

 

Práci v nadačním fondu miluji, i když mi v kombinaci s cvičením pro veřejnost někdy dává pěkně zabrat :-) Za nedlouho nás čeká podzimní soustředění HEJBEJTE SE A ZPÍVEJTE S HANKOU KYNYCHOVOU, které se letos bude konat v prostorách mého fitka, kam budou dětského domovy střídavě celý měíc dojíždět z celé naší republiky.  Ubytování mají děti zajištěné za super podmínek v Hotelu Evropa na Václavském náměstí.

 

Jsem ráda, že vím, že mám na co se spolehnout. Jsou to právě emulze EFFFI, které pan Dr. Toman dělal s citem a rozumem, takže opravdu pomohou vašim problémům.

 

HEJBÁNÍ  a EFFFI zdar!

Vaše Hanka


S EFFFI jsem se HEJBALA v létě a těším se i na podzim
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz