collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Břišní pekáč aneb revoluce ve fitness

Břišní pekáč aneb revoluce ve fitness 

Tak je na světě dalších 14 lidí, kteří budou ve svých fitness centrech vyučovat lekce s názvem Břišní pekáč. Mám z toho ohromnou radost, protože skoro všichni, až na dva z nich, byli letití lektoři, uměli pracovat s klientelou a znali svoje tělo. To je totiž pro práci s lidmi a širokou veřejností velmi důležité. Opět se sešla jak část školících se lidí z Moravy, tak část školících se lidí z Čech. Lekce se tak povedou ve Znojmě, ve Zlíně, v Klatovech, ale přibydou i v pražských fitnessech. 

Aha, napadá mě, že možná leckdo neví, o čem že to vlastně píšu. Co to ten Břišní pekáč vlastně je? Před třemi lety jsem začala společně s Helenou Jarkovskou školit cvičitele, kteří ve svých fitnessech budou vést lekce s tímto názvem - Břišní pekáč. Břišní pekáč je zdravotně prospěšná posilovací lekce, vlastně takový revoluční fitness program, který jsem si nechala patentovat. A školím nejen nové lektory, ale vydávám i DVD s tím to programem a vedu tyto lekce exkluzivně u sebe ve fitku.

 

Před třemi lety jsem cítila potřebu sestavit takový trénink, který populace potřebuje jako sůl. Už z názvu jste asi pochopili, že se bude jednat o pekáč, který máme na břiše - tedy o získání pevných břišních svalů, nikoli o pekáč plný makových buchet. K této potřebě mě vedlo hned několik skutečností. Spousta žen po porodu přijme skutečnost, že inkontinence, byť malá, je věc,  s kterou se nedá nic dělat, nebo že na bolest zad si prostě musí každý zvyknout, vždyť nemládneme. Nebo třeba problémy s vyhřezlým ploténkami mých kamarádek mě nakopli k tomu, abych jim byla nějak prospěšná. A poslední impulz bylo sedavé zaměstnání, jak já říkám, mor pro lidstvo. Svaly při sezení ochabují a zkracují se a lidé se pak cítí bez energie.

 

A tak tak se mi díky těmto impulzům a mým mnohaletým zkušenostem v oboru fitness podařilo sestavit revoluční fitness program s názvem Břišní pekáč. V 50ti minutové lekci si nejen posílíte svaly vahou vlastního těla, ale zároveň i svaly protáhnete. Břišní pekáč obsahuje cviky, které všichni znají, možná jen balanční pomůcky budou pro některé novinkou.

 

Takže kdo se tento rok ještě ani nehnul a ni jednou si nebyl zacvičit, věřte, že neděláte dobře. Lekci Břišního pekáče byste určitě všichni zvládli, protože je určená pro začátečníky, zároveň pro ženy po porodu, a také pro dospívající dívky. Muži by ji také zvládli, ale pouze v případě, že se nebudou bát přesily žen v tělocvičně.

 

Pokud jsem vás zdravě nakopla a máte chuť  začít něco dělat pro sebe a své zdraví, můžete začít právě teď! Po České republice je již řada vyškolených cvičitelů, na které se můžete obrátit. A já vás samozřejmě ráda přivítám u sebe ve fitku!


Břišní pekáč aneb revoluce ve fitness
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz