collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Promarněný čas: V naší zemi je možné opravdu všechno!

Promarněný čas: V naší zemi je možné opravdu všechno! 

Také neradi plýtváte svým časem a penězi? Já také ne a přesto jsem nedávno svými časem mrhala. Sice nechtěně, ale  ten čas byl promarněný tak moc, že se o to s vámi musím podělit. 

Byla jsem pozvaná jako lektor na akci, kde jsem měla cvičit pro širokou veřejnost. Akce měla sloužit jako osvěta, aby se lidé začaly „hejbat", a aby si uvědomili, že pohyb je přirozená a normální věc.  Zarazilo mě už to, že jsem na akci dostala pozvání na poslední chvíli - měla proběhnout za 14 dní. Ale tak řekla jsem si, že někdo z mých kolegů asi onemocněl a tak půjdu zaskočit. Byla jsem naivní. Za pár dní chtěla pořadatelka po mojí manažerce fotku, týden před akcí jsme pak fotku na plakátě schvalovali. Ale protože akce s mojí manažerkou a produkční v jedné osobě pořádáme taky, řekly jsme si, že chtějí prostřednictvím plakátů udělat poslední a intenzivní lokální reklamu.

 

Ještě pořád jsem se na akci těšila, protože se konala v Liberci a já mám Liberec moc ráda. Navíc bylo dle předpovědi plánováno krásné podzimní počasí. Akce byla plánována na celý den s několika přejezdy do okolních měst Liberce. Všude jsem se měla setkat s natěšenými lidmi a cvičit s nimi.

 

Tím, že sama pořádám spoustu takových akcí, tak jsem se těšila, jak budou mít pořadatelé akci připravenou.  Také vím, kolik stojí příprava takové akce. Kolik stojí pronájem prostoru, aparatury, práce zvukaře, svoz lidí na místo autobusy, vystupující, zpěváci, moderátor a ja..

 

V den akce počasí nezklamalo, ale pořadatelé ano. Počasí bylo nádherné. Ale autobusy připravené na několika místech nepřivezli na akci ani živáčka - ulítla spousta peněz. Zvukaři neměli pro koho zvučit, já pro koho cvičit a moderátor ke komu mluvit - další spousta peněz ulítla. Takhle se v dnešní době plýtvá penězi!

 

Měla jsem trošku pocit, že organizátoři počítali s tímto koncem. Dle mého názoru byl tento finanční tunel připraven. A tak jsem si  zaplítvala časem a opět se přesvědčila o tom, že je v naší zemi možné opravdu všechno....

     

 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz