collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Hejbejte se a zpívejte: už brzy velké finále!

Hejbejte se a zpívejte: už brzy velké finále! 

Dětské domovy v pohybu, tak se dříve jmenovalo moje občanské sdružení. I když jsem již založila nadační fond (Nadační fond Hanky Kynychové), tak se k tomuto označení stále vracíme. Děti z dvaceti dětských domovů byly v pohybu a my s nimi. Sjeli se tentokrát na tréninky, které probíhaly v rámci tří denního podzimního soustředění u mě ve fitku. Trénovali jsme s dětmi až pět hodin denně a výsledky jejich práce byly každý trénink znát.  Děti se snažily. Ale co si budeme povídat, ono jim nic jiného nezbývalo. Bylo to totiž naposled, kdy se od svých trenérů mohly něco doučit. Pak už je všechno na nich a moc času nezbývá. Termín letošních finálových závodů, kde děti předvedou taneční show a utkají se o medaile, je tentokrát v pondělí 26. 11.od 09:00 do 19:00 v klubu SaSaZu.

 

To je to, co se týká dětí. A jak prožíváme toto období my, tedy pořadatelé a realizační tým? Sama za sebe musím říci, že jsem tento půl rok (od letního soustředění v Tyršově domě) prošla řadou krásných okamžiků a zážitků. Na druhou stranu i celou řadou zklamání a nepříjemných situací. K těm krásným patřilo vstřícné setkání s panem starostou Prahy 1 Ing. Oldřichem Lomeckým, člověkem otevřeným a ochotným kývnout na má přání a požadavky potřebné k realizaci mého projektu. Také jsem zažila velmi vstřícné jednání v klubu SaSaZu, který máme k dispozici zcela zdarma na celé dva dny. A neměla bych zapomenout na Hotel Evropa, který ubytuje děti i během finálových závodů. Ty, které jsem zde nevyjmenovala, mám v srdci a i vám moc děkuji.

 

Na ty špatné okamžiky a zážitky asi ani vzpomínat nechci. Vždycky, když mě někdo zasáhne nevstřícností, povrchností a neochotou pomoci, tak si řeknu, že to on má smůlu. On nezažije krásný uspokojivý pocit při pohledu na šťastné děti, tety, strýčky a ředitele. Nezažije nabíjející pocit a energii z tohoto setkání.

 

Srdečně bych vás chtěla pozvat v pondělí 26. 11.do SaSaZu. Přijít za námi můžete po celý den a kromě skvělých tanečních dětí se můžete těšit i na bohatý doprovodný program. Exkluzivním hostem je Simona Krainová. Akci podpoří celá řada známých tváří.

 

Těším se na vás!

Vaše Hanka


Hejbejte se a zpívejte: už brzy velké finále!
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz