collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Za svoje emoce a slzy se už nestydím!

Za svoje emoce a slzy se už nestydím! 

Vzpomínka na 6.ročník Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, jehož finále proběhlo 26. 11.v klubu SaSaZu je stále živá a já bych se o ní s vámi ráda podělila. První adventní neděli jsem šla společně se svými dětmi na slavnostní rozsvěcení vánočního stromu do Dolních Břežan. Ten den jsem vzpomínala na to, co jsem dělal v neděli před týdnem 25. 11. - v den, kdy probíhalo semifinále. Semifinále je den, kdy dětské domovy bojují o to, zda se utkají ve Finále či Superfinále velkých závodů Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Pro lajky: Superfinále je více než Finále.  S celým týmem máme pocit, že tento rozřazovací semifinálový den má pro děti větší váhu a adrenalin, než pak samotné finálové závody. My lektoři a realizační tým to máme na opak. Vy, kteří pořádáte podobná klání, se s námi určitě ztotožníte. 

Když jsem se v Dolních Břežanech potkala s Markétou Mayerovou, kamarádkou, moderátorkou mých charitativních akcí a zároveň paní radní, která rozsvícení vánočního stromu v Břežanech moderuje a organizuje. A protože moderovala i dopolední část velkého finále v SaSaZu, rozhodla se zorganizovat finanční sbírku na Nadační fond Hanky Kynychové právě v rámci akce rozsvěcení vánočního stromu na náměstí v Dolních Břežanech.

Na rozsvěcení vánočního stromu pravidelně první adventní neděli vystupují i dívky z Dětského domova Pyšely, které jsou již pátým rokem zapojeny do projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Svým výkonem na podiu tak předvedou celoroční spolupráci s mým nadačním fondem.

Toto předvánoční období je pro mě každý rok (posledních šest let, kdy s dětmi z dětských domovů úzce spolupracuji) plné emocí a slz, za které se až tento rok nestydím. Patří k mé práci a patří k lítosti, kterou nemohu nijak ovlivnit, maximálně mohu děti posílit do života svojí přítomností.

 

Ještě nyní úplně živě vidím slavnostní nástup všech 280 dětí a taneční klub SaSaZu, kdy nám všem živě zpívala Gábina Gunčíková tradiční písničku pro nástup - The Final Countdown od Europe. Slzy, které tekli po tváři nejen mě, ale i lidem, které kolem sebe mám, byly slzami napětí. Napětí z toho, zda jsme dětem připravili závody tak, aby na ně vždycky vzpomínaly.

 

Když se rozsvítil vánoční strom a poprvé se vyhlásila veřejná sbírka ve prospěch Nadačního fondu Hanky Kynychové, proto aby mohl pokračovat ve své práci. Jsem upřímně vděčná za jakoukoli finanční podporu. Nakonec se vybralo několik tisíc a já je použiji na zaplacení výloh, které jsem měla s přípravou šestého ročníku Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou.....

 

Pevně věřím, že za rok budu s těmi to krásnými emocemi vzpomínat na sedmý ročník Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Děkuji všem, kteří se můj nadační fond rozhodnou podpořit!

 

Krásný advent, vaše Hanka Kynychová


Za svoje emoce a slzy se už nestydím!
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz