collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Atletika a Gott aneb den plný královských emocí

Atletika a Gott aneb den plný královských emocí 

Zdálo se mi, že tento den prožiji čistě předvánočně. Chystala jsem se na pečení vánočního cukroví, ale zapomněla jsem koupit bezlepkovou mouku. Taky jsem si myslela, že po svojí sobotní ranní hodině Břišní pekáč budu rychle utíkat domů za dětmi. Hned kolem desáté mi ale volal můj manžel, ať zůstanu ve fitku, protože za mnou jede i s dětmi. Protože pro změnu zase on zapomněl, že má syn Filip celodenní atletické závody. A já si v ten samý okamžik vzpomněla, že mám na ten večer lístky do O2 arény na koncert Karla Gotta. 

Zdálo by se, že to spíše než pohodový den byl stres a honička, ale bylo tomu zcela naopak.
V hale, kde měl Filip závody jsem zažila nádhernou atmosféru. A když byl Filip na startu 60ti metrů a doběhnul jako druhý a zároveň si udělal osobní rekord, byl šťastný. Násobil to ještě rozběhem na 150 metrů a vy rychlém rozběhu byl na čtvrtém místě. Skoro se mi chtělo bulet, jak jsem byla šťastná a pyšná zároveň.

 

Šťastná jsem byla i z toho, jak krásné lidi, respektive rodiče, jsem mohla mít celý den vedle sebe. Spravedlivé, rovné, přející....No prostě úplně jiné, než jsem měla vedle sebe v době, kdy jsem trénovala děti a jezdila s nimi na závody. Atletika je prostě královnou sportu a právem si tento titul zaslouží. A já jako máma jsem prožila díky ní spoustu mateřských emocí.

 

No a den plynul dál. Napadlo mě zavolat své kamarádce, šedesátileté Alexandře Koukolové, kterou jsem potkala v životě, když můj Filip musel začít držet bezlepkovou dietu. Kdo jiný než ona, která mě učila vařit z bezlepkových potravin, by měl mít doma bezlepkovou mouku. Měla jí, dala mi jí a já jsem měla zároveň možnost Alexandru v tomto adventní období  po roce opět vidět. Bylo to velmi příjemné setkání.

 

Den se blížil do finále. Blížil se totiž večer a koncert Karla Gotta. Lístky jsem dostala jako dárek od velmi mladé a velmi talentované zpěvačky Gábiny Gunčíkové, které chodí cvičit ke mně do fitka a také podporuje moje charitativní akce.

 

Na koncert jsem se těšila jako malá. Začal přesně ve 20:03. O2 aréna byla plná po strop. Celá show trvala 3, 5 hodiny. Karel Gott v plné síle naživo zpíval písničky, na kterých jsem vyrostla nebo i ty, které používám na svých cvičebních lekcích. Hrál i písničky, které si pouštím, když je mi smutno nebo mám špatnou náladu.

 

Když koncert skončil a my jsme v hledišti všichni pořád vytleskávaly ve stoje, opět na podium přišel pan Karel Gott a přidával. Pořád měl v zásobě další a další písničky. Mě bylo krásně na duši.

 

Za tenhle den, který ráno vypadal trošku zamotaný. Nakonec to byl jeden velký zážitek plný emocí a síly.

 

Přeji vám, ať i vy prožíváte adventní čas podobně jako já - tedy šťastně a vesele!

 

Vaše Hanka


Atletika a Gott aneb den plný královských emocí
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz