collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Jak jsem prožila Silvestra a Nový rok

Jak jsem prožila Silvestra a Nový rok  

Asi každý z vás, stejně jako já, se snažíme poslední den v roce a ten následující první den v roce novém, prožít v co největší pohodě a klidu. A to proto, abychom si tento pocit provázeli celým novým rokem. Já jsem si se svýma holkama, Sofinkou a Sašenkou, udělala mejdlo už ráno v posteli. Dala jsem si s nimi kafíčko a udělala si hezké nehektické ráno. Na devátou jsem sice musela trošku „hejbnout" kostrou, abych stihla lekci H.E.A.T. Programu u sebe ve fitku, ale ten spěch se vyplatil. Přišli si zacvičit pohodoví lidé, fitko nezelo prázdnotou, a tak jsem měla radost, že klienti měli chuť na cvičení stejně jako já. Odcvičila jsem tedy H.E.A.T., pak Břišní pekáč a byla jsem spokojená, že i posilka je plná. 

Když jsem se před polednem vracela domů, otevřela jsem dveře a hned se na mě vyřítila moje „smečka". A holky křičely: „Mami, táta je děda, Filip strýc a my jsme tety!!!!" Mě hned došlo, že se Ivě, manželově dceři z prvního manželství, narodilo mimčo. Na svět přišel Oliver a tak jsem běžela do lednice, kde jsem chladila šampáňo na večer a vyndala i rychlé špunty, abychom si všichni mohli připít na zahradě na jejich zdraví - tedy na zdraví Ivy a Olivera.

 

Do toho všeho se vrátil náš ráno „uteklý" pes Ben. Je to tulák, a když někde hárá fena, je to pro nás i pro něj náročné období. Přišel poněkud „sežvejkanej" a  „zkleslej", jak já říkám. Vypadalo to, jako by ho někdo pokousal. No, vybral si to sám, já jsem mu říkala, ať je doma. Asi to pro něj opravdu bylo náročné, protože celý den pak zůstal s námi doma na pelechu.

 

A jak si tak rodina spokojeně žila u nás doma a čekala na příchod nového roku, Beník spokojeně spal, tak jsem se šla podívat, co nám přišlo za poštu. Mám radost, když mi sem tam přijde dopis nebo pohled do poštovní schránky. Přišly mi pozdravy z osmi dětských domovů. Byla to ručně vyrobená přáníčka, která mi udělala radost. Poštovní přání se vidí málokdy, natož ještě ručně vyrobená samotnými dětmi. Protože byl Filip zvědavý, co nám přišlo do schránky, nechala jsem ho otevřít také obálku. Byla to obálka, v které byl časopis Zámeček. Což je časopis, který píší děti z dětských domovů a je určen právě pro ně. Sdělují si v něm své splíny, úspěchy, reportáže z akcí pro děti z dětských domovů, zkrátka píší o tom, co jim leží na srdci. Protože jsem věděla, že pár článků bude i o mém projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou (finále proběhlo 26. 11. 2012 v klubu SaSaZu), otevírala jsem jej s nadšením, které mě ale vzápětí přešlo. Věnoval se tématu rušení dětský domovů a já s jeho názorem dlouhodobě nesouhlasím. Proto jsem se na jeho článek rozhodla reagovat na stránkách svého nadačního fondu, který se věnuje právě dětem z dětských domovů. Moji reakci si tak můžete přečíst ZDE, stejně tak, jako jeho článek.

 

Zbytek Silvestra jsem si s rodinou moc užila. Na Nový rok jsem si pak dala ráno sauničku a vyrazili jsme celá rodina na výlet na Vyšehrad. Vyšehrad je místo, kam si chodím pro pohodové chvíle. Třeba se tam s vámi v novém roce potkám, co říkáte?

 

Přeji vám krásný nový rok 2013!
Vaše Hanka Kynychová 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz