collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Tip na vánoční dárek - carvingové boby!

Tip na vánoční dárek - carvingové boby!

Objevila jsem novinku - carvingové boby, na kterých může jezdit celá moje rodina! Určitě je dvojčata Sofie a Alexandra najdou pod stromečkem. A věřím, že Filip s manželem jim je budou závidět :-)
Vaše Hanka

  Konečně boby nejen pro děti, ale i pro puberťáky nebo muže v krizi středního věku. Na carvingových bobech ZIPFY se dá zatáčet i skákat!

Těžko najdete jiné boby s tolika prestižními oceněními. Také v Česku si hned po svém uvedení na trh odnesly cenu GRAND PRIX z pražského veletrhu For Toys 2012.

Carvingové boby ZIPFY se ve světě staly skutečným hitem - za posledních 5 let jsou to nejprodávanější boby na Amazon.com. Jezdí na nich děti, řádí na nich teenageři a také dospělí, kterým nechybí smysl pro humor. Proč jsou tak oblíbené?

Důvodů je hned několik: pro tento nový zimní sport toho moc nepotřebujete - žádné instruktory, žádné drahé vybavení, žádné speciální tratě, dokonce ani vleky ne. Zábava je ovšem zaručená.    

Jsou velmi pevné, lehké a snadno se nosí. Pod kopcem si je jednoduše přehodíte přes rameno nebo je za sebou táhnete na „vodítku". A vydrží toho opravdu hodně: model Zipfy CLASSIC (určený všem bobařům od 6 do 106 let) unese až 113 kg!

Jejich největší výhodou je ovšem to, že se skvěle řídí. Díky nízko položenému těžišti a profilované skluznici na nich jezdec carvuje pouhým náklonem do zatáčky - přenese váhu na stranu, rukou se dotýká svahu, přičemž se druhou rukou přidržuje charakteristického „kniplu".

Jízda na bobech ZIPFY je zároveň nejbezpečnějším sjezdovým sportem. Brzdí se jednoduše nohama. Chcete-li zastavit, přitáhnete „knipl", zakloníte se a zadní část bobů zaboříte do sněhu. Sedíte kousek nad zemí, takže nemusíte mít obavy z nějakých krkolomných pádů. Proti střetu s překážkou vás ochrání vaše vlastní natažené nohy.

Americký výrobce myslí na malé bobaříky od 3 do 6 let, ale i na opravdové "bobaře - srdcaře", pro které připravil speciální edici ve stylu Kokosy na sněhu. Je totiž hrdým sponzorem jamajského bobového olympijského teamu.  

ZIPFY lze pořídit za velmi příjemnou cenu - předškolácká verze stojí 599 Kč, dospělácká 799 Kč. Více fotek a vtipných videí najdete na http://www.zipfy.cz/

Podívejte se, jak na nich jezdí malí: http://www.youtube.com/watch?v=1btu1NQQ4MA

A co na ZIPFY dokážou velcí: http://www.youtube.com/watch?v=pRKHcRVg_No&feature=relmfu


Tip na vánoční dárek - carvingové boby!
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz