collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Hanka Kynychová: 20 minut každý den a máte postavu snů

Hanka Kynychová: 20 minut každý den a máte postavu snůCvičitelka Hanka Kynychová neúnavně přesvědčuje národ o tom, že dobře vypadat znamená také věnovat se pohybu. A proto před pár dny vydala už svoje 18. DVD z edice Hejbej se. Tentokrát s názvem Postava snů.A že se o víkendu nemusí jen lenošit, přišli potvrdit hvězdní kmotři nového nosiče. Herečka Kateřina Hrachovcová dorazila se svým pejskem a předvedla, že postavu snů opravdu vlastní. Zpěvačka Gábina Gunčíková zase děkovala Hance, že díky ní má i ona vysněné tělo, protože k ní do fitka chodí pravidelně třikrát týdně.  To moderátorka akce Miluška Bittnerová byla snem všech přítomných pánů, které ohromovala svým výstřihem, a odvést pozornost jí nepomohl ani doprovod finalistek soutěže Miss Junior, kterou pořádá.

 

Šestitýdenní program, díky kterému lze získat tělo snů, obdivovaly také známé maminky, jež do fitka Hanky Kynychové pravidelně docházejí, nebo podle jejích DVD cvičí doma. Herečka Kristýna Janáčková si oblíbila těhotenské DVD a po porodu využívá DVD Cvičení na velkém míči. Novinkové „dývko“ si odnesla domů a domluvila si rovnou i hodiny ve fitku, kam před těhotenstvím chodila pravidelně.
Modelka Lucie Křížková se dokonce zapojila do cvičení a společně s klienty fitka si dala do těla na ukázkové hodině pod vedením Hanky. Odcházela také s DVD v ruce a slibem, že bude pravidelně cvičit.
I další maminky jako Kristina Kloubková nebo Gabriela Filippi dorazily se svými dětmi, protože holdují pohybu a na nové DVD se těšily.

 

Ale dorazili i pánové! Mirek Šimůnek je velkým vyznavačem sportu, ale jak na něj prozradila Miluška Bittnerová, v poslední době malinko přibral, a tak odmítal ukázat své svaly před ostatními. Dalším z kmotrů byl například i starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, díky němuž mohla Hanka natočit DVD na pražských střechách a který také podporuje její nadační činnost. A nechyběl ani Dr. Roman Kufa, jenž se podílel na jednom z mála Hančiných vylepšení, protože jak Hanka prozradila všem přítomným, před zásahem odborníků měla podobnou velikost hrudníku, jako má nyní zezadu.

 

Příjemné odpoledne plné pohybu se neslo v duchu cvičení až do večera, jelikož ve fitku zároveň probíhal Den otevřených dveří. „Byla to krásná akce a já jsme moc ráda, že lidé nezapomínají cvičit. Moje nové DVD je i pro opravdu vytížené ženy, protože si myslím, že dvacet minut denně si na sebe dokáže udělat každý,“ dodala cvičitelka.

 

Tento fitness program však nemusíte cvičit pouze doma podle DVD. Zacvičit si jej můžete také ve Fitness clubu Hanky Kynychové! Lekce vede sama autorka Hanka Kynychová a dále pak Vlasta Pavlasová a Igor Šustr.

 

Realizace revolučního DVD Postava snů by se samozřejmě neobešla bez hlavního partnera, kterým je firma Dacom Pharma a její produkt Colafit, dále pak bez partenerů Urbanlux.cz, Bobble a Evoshop.cz. Slavnostní křest a den otevřených dveří podpořili firmy Šmakoun, Ovocňák, Vinařství Stanislav Mádl, Sushitime, Naturi, GUARANAPLUS , Penam, Koutkovo květinářství a další.Hanka Kynychová: 20 minut každý den a máte postavu snů
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz