collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Ewa Farna zve na oslavu svých narozenin děti z dětských domovů

Ewa Farna zve na oslavu svých narozenin děti z dětských domovůEwa Farna zve na oslavu svých narozenin děti z dětských domovů. Čerstvě plnoletá zpěvačka Ewa Farna se chystá v pátek 23. září uspořádat oslavu svých osmnáctin přímo na koncertě v brněnské hale Vodova! A ani tentokrát nezapomněla na děti z dětských domovů. Rozhodla se totiž spojit s projektem Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou, který pořádá cvičitelka Hanka Kynychová a Nadace Nova, a protože pravidelně zve tyto děti na svá vystoupení, myslela na ně i při této speciální příležitosti.
Do brněnské haly Vodova se tak vydají lonští vítězové v kategorii Muzikál, děti z dětského domova v Tišnově. Ty se v rámci výhry už také objevily v jednom představení muzikálu Děti ráje v pražské GoJa Music Hall coby součást taneční company. Kromě tohoto zážitku Ewa věnovala dětem také spoustu dárků a cen na letošní finále, které se uskuteční 19. listopadu v pražském Kongresovém centru.
Trojnásobná bronzová slavice, držitelka ceny Anděl a zpěvačka nominovaná na Cenu MTV Evrope za Česko i Polsko se během prázdnin připravovala na oslavu plnoletosti s fanoušky tak intenzivně, že kvůli náročnosti svého životního koncertu zrušila i dovolenou. Její vystoupení určitě bude stát za tO!
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz