collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Pokřtili jsme nová cvičební DVD

Pokřtili jsme nová cvičební DVDTak a je to tady! Nová cvičební DVD Hanky Kynychové jsou na světě. Tentokrát pro Vás připravila čtyři tituly - Břišní pekáč 2, Step body, Cvičení na velkých balonech a ještě oblíbenou Zumbu. A přesto nebo snad právě proto, že jsou tato cvičení převážně určená ženám, pokřtili nová dvd samí muži. Hanka si vybrala slavné, sympatické a příjemné křtitele, každý z nich si vzal za své jedno z dvd.


 

Hanka chtěla křest pojmout originálně. Požádala proto své kolegy a přátele, aby jí s tím pomohli. Role kmotrů se ujali zpěváci Honza Bendig a David Deyl, moderátor Honza Musil a samozřejmě vynikající člověk a Hančin nejoblíbenější vinař Staňo Mádl. Celý křest odmoderoval sympatický Petr Vágner. "Kluci, moc Vám za to děkuju, byli jste báječní,"prohlašovala celý večer Hanka Kynychová směrem ke svým křtitelem.

krest2_180Na křest navíc dorazila i řada dalších známých ososbností. "Zpěváci a tančeníci z muzikálu Děti Ráje v čele s Míšou Noskovou, díky, že mi pomáháte s dětmi z domovů a věnujete jim svůj čas a energii. Musím připomenout taky Madalenu Joao, která se taky přišla podívat, Martina Franceho, který nám s dětmi často pomáhá, a další a další... Uf, jestli jsem na někoho zapomněla, moc se omlouvám," dodává Hanka.

krest4_180Za to, že jsme si mohli tento krásný večer užít a nová DVD vydat, vděčíme také podpoře partnerů, bez nichž by to nešlo. Společnosti Penam, jesenickému fitness a beauty studiu Ella, hotelům Park Inn a síti hotelů Bohemia Hotel Club and Golf. Děkujeme!

 Pokřtili jsme nová cvičební DVD
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz