collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

fitness

Tip na vánoční dárek - carvingové boby!Tip na vánoční dárek - carvingové boby!

Objevila jsem novinku - carvingové boby, na kterých může jezdit celá moje rodina! Určitě je dvojčata Sofie a Alexandra najdou pod stromečkem. A věřím, že Filip s manželem jim je budou závidět :-)
Vaše Hanka

 

 

Břišní pekáč aneb revoluce ve fitnessBřišní pekáč aneb revoluce ve fitness

 

Tak je na světě dalších 14 lidí, kteří budou ve svých fitness centrech vyučovat lekce s názvem Břišní pekáč. Mám z toho ohromnou radost, protože skoro všichni, až na dva z nich, byli letití lektoři, uměli pracovat s klientelou a znali svoje tělo. To je totiž pro práci s lidmi a širokou veřejností velmi důležité. Opět se sešla jak část školících se lidí z Moravy, tak část školících se lidí z Čech. Lekce se tak povedou ve Znojmě, ve Zlíně, v Klatovech, ale přibydou i v pražských fitnessech.

 

S EFFFI jsem se HEJBALA v létě a těším se i na podzimS EFFFI jsem se HEJBALA v létě a těším se i na podzim

 

Sice už je léto pár týdnů za námi, ale já na něj vzpomínám, jakoby horké dny skončily teprve včera. Z léta se mi vybavuje spousta vzpomínek. Sice jsme nebyli tohle léto s rodinou u moře, ale trávili jsme volné dny po Čechách a Moravě, spali jsme ve stanu. No prostě jsem tohle léto pojala tak, aby děti věděly, co je dobrodružství. Já jsem se díky nim vrátila do dětských let, i když to spaní ve stanu, pro mě bylo trošku přemáhání.

 

TRX: Nová výzva pro vaše svalyTRX: Nová výzva pro vaše svaly

Dnes je to přesně týden, kdy jsem si udělala výlet do Žamberku, abych se zúčastnila kurzu fitness programu TRX. Těšila jsem se stejně, jako před x lety, když jsem jela (tehdy do Vlašimi) na kurz cvičitelky aerobiku, který tam pořádala moje učitelka Helena Jarkovská. Tenkrát jsem byla velmi nadšená, hlavně z její osobnosti. Od té doby jsem absolvovala řadu dalších kurzů a kongresů. Co má ale společného školení České školy aerobiku Heleny Jarkovské a školení 3D Fitness programu TRX? Osobnost školitele! Školitel Jakub (na TRX) byl profesionál a mě tím ohromně oslovil. Jsem ráda, že nejsem sama, koho baví něco lidem předávat.
 

Můj zážitek: XV. všesokolský sletMůj zážitek: XV. všesokolský slet

Na začátku července jsem měla možnost setkat se s panem starostou Prahy 1 panem Oldřichem Lomeckým. Na tom, že jsem se s ním setkala, není asi nic tak divného, to může každý občan, který o setkání bude stát, stejně jako jsem stála já. Radnice Prahy 1 v čele s panem starostou mi totiž vyšla vstříc a poskytla mi prostory pro trénování dětí z dětských domovů v rámci našeho letního soustředění, které se koná v červenci a v srpnu v Praze, v rámci mého charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou.
 

Obecný význam výživových doplňků Obecný význam výživových doplňků

A JEJICH VYUŽITÍ PRO SPORT A TVAROVÁNÍ POSTAVY

Cílem tohoto článku je vnést co nejvíce světla do oblasti, kde v maximální míře panují časté a především milné stereotypní představy. Pro mě záhadným způsobem dochází kvůli tomuto negativnímu jevu k velmi silnému odporu proti něčemu, co si naopak jednoznačně zasluhuje naší hlubší pozornost. Domnívám se, že jádro problému nejvíce spočívá ve dvou bodech. 

 

Nově začleněný trenér Aleš ZelinkaNově začleněný trenér Aleš Zelinka

Srdečně zdravím všechny návštěvníky a čtenáře těchto stránek. Rád bych se, pokud možno ve stručnosti, za to však co nejvýstižněji, představil a nastínil své postoje k řemeslu trenéra. Mojí celkovou osobnost utváří několik paralelních odvětví, které kompletně naplňují můj produktivní život, vyplňují téměř veškerý čas a naplňují mě maximální měrou duševním uspokojením.
 

Kvalitní sportovní obuv je trefa do černéhoKvalitní sportovní obuv je trefa do černého

Dopřejte si i vy kvalitní obuv a nechte si poradit stejně jako já s jejich výběrem  od odborníka.
Své profesi se věnuji už více než 20 let a vždycky jsem dbala na to, abych cvičila v kvalitních botách. Od dob, kdy jsem si pořizovala první sportovní boty a na trhu byla jen jedna maximálně dvě značky, uteklo již hodně vody.
 

Každý máme svého guru a já mám hned dvaKaždý máme svého guru a já mám hned dva

Je tomu už 25 let, kdy jsem přišla do Prahy a toužila jsem po velké životní změně. Byla jsem vyčerpaná ze svého dosavadního žití. Jestli si při pohledu na můj život myslíte, že jsem dítě štěstěny, tak vás musím ujistit, že dětmi štěstěny jsme všichni. Jen je na nás, jak si umíme věci přehodnotit a čemu dáme v životě přednost.
 

Cvičební a relaxační víkend s Hankou KynychovouCvičební a relaxační víkend s Hankou Kynychovou

WELNESS HOTEL AVICENUM
Jizerské Hory, Lučany nad Nisou 33

Termín:
5. - 8. července 2012
je z důvodu malé účasti ZRUŠEN.
Děkujeme za pochopení.

Cena: 2 450 Kč 


 

JE MOŽNÉ ZAKOUPIT JAKO VOUCHCER - VHODNÉ JAKO DÁREK!!

 

Břišní pekáč aneb jak začít ve fitkuBřišní pekáč aneb jak začít ve fitku

Jestli jste dlouho necvičila, či jste ženou po porodu, ženou se začínajícími  problémy inkontinence,  a nebo snad mužem, který se necítí na to, jít do posilovny „zvedat železa“, tak vás zvu na svoji lekci – vlastně můj fitness program – Břišní pekáč. 

 

Hanka radí: Zumba a naše zdravíHanka radí: Zumba a naše zdraví

Zumba - tento pojem je v současné době asi nejznámějším tréninkem ve světě fitness. Zumba je nádherné skloubení pohybu a latinsko- amerických rytmů. Je to nádherná taneční párty, když se umíš odvázat. Taky jsem se nechala zlákat a na čas se stala instruktorkou Zumby.
 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ FINTESS CLUBUDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ FINTESS CLUBU

SOBOTA 15. ŘÍJNA
PO CELÝ DEN CVIČENÍ ZDARMA!!!
PROGRAM PO CELÝ DEN - Břišní pekáč, Bosu, Zumba, Bodystyling, H.E.A.T. Program a další.
POSILOVNA A DĚTSKÝ KOUTEK.
 

Proč cvičit s dětmi od útlého věku...Proč cvičit s dětmi od útlého věku...

V našem Fitness clubu otevíráme druhým rokem cvičení rodičů s dětmi.
Cvičení a pohybové hry prohlubují vzájemnou důvěru mezi rodičem a děťátkem a přispívají k rozvoji pohybových dovedností.
Malý človíček si již od malička upevňuje zdravé návyky a lásku k pohybu. Cvičení Vám též napomůže poznat co Vaše děťátko baví a jak pracuje v přítomnosti jiných dětí i jiné autority. Pokusíte se akceptovat, že dítě občas nemá chuť účastnit se naplánovaného cvičení ( však i nám dospělým se občas do něčeho nechce ) a vcítit se do jeho pocitů.
 

PROČ POSILOVAT, PROČ POSILOVÁNÍ „BŘIŠNÍ PEKÁČ“ ? - 1. dílPROČ POSILOVAT, PROČ POSILOVÁNÍ „BŘIŠNÍ PEKÁČ“ ? - 1. díl

Kdysi lidé žili v těsném sepětí s přírodou.Tvrdá fyzická práce, nedostatek jídla a časté nemoci. Absolutně žádné myšlenky na aktivity, kde by byl přebytečný výdej energie. Nebyla by ani energie ve formě potravin, která by ji doplnila. Vrtochy nadstandardní aktivity spojené se zábavou měla pouze šlechta. Paralela s novodobou historií je moderní sport, opět ho provozovali jen bohatí, kteří si...
 

Děti v pohybuDěti v pohybu

Při studiu na pedagogické škole nás profesoři pedagogiky a psychologie učili, jak obrovský vliv na dítě má pohyb. Tím mám na mysli jakoukoliv pohybovou aktivitu, ke které patří i běhání, skákání, lezení, hopsání a další „ blbnutí " našich drahých dětiček.
Pohyb pro dítě je ta nejpřirozenější věc pod sluncem. Pro dítě je pohyb hrou a úžasnou zábavou ve světě za sebepoznáním. Prostě pohyb je život....
 

Jóga v našem světě a životechJóga v našem světě a životech

Máte pocit, že jóga není pro Vás? Myslíte si, že je to cvičení pro starší lidi nebo pro lidi, kteří se živí jen mungo klíčky a v životě nekousli do pořádného kousku masa? Představujete si hodiny nudného cvičení? Pak Vás zklameme. Instruktorka nejrůznějších druhů jógy, H.E.A.T. programu i BOSU Martina Součková se s Vámi podělí o to, proč začala s jógou, kdy na ni změnila názor a jak může být jóga přínosná pro naši západní civilizaci.
 

V sobotu cvičíme v OstravěV sobotu cvičíme v Ostravě

Jak Hanka slíbila, tak také udělala! Po úspěchu podzimní cvičební tour se za Vámi do regionů opět vrátila, tentokrát s Nestlé tour jaro 2011. O víkendu cvičila spolu s týmem dalších cvičitelů v Praze a Brně, v sobotu míří do Ostravy.

 

Pokřtili jsme nová cvičební DVDPokřtili jsme nová cvičební DVD

Tak a je to tady! Nová cvičební DVD Hanky Kynychové jsou na světě. Tentokrát pro Vás připravila čtyři tituly - Břišní pekáč 2, Step body, Cvičení na velkých balonech a ještě oblíbenou Zumbu. A přesto nebo snad právě proto, že jsou tato cvičení převážně určená ženám, pokřtili nová dvd samí muži. Hanka si vybrala slavné, sympatické a příjemné křtitele, každý z nich si vzal za své jedno z dvd.
 
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz