collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

Proč cvičit s dětmi od útlého věku...

Proč cvičit s dětmi od útlého věku...V našem Fitness clubu otevíráme druhým rokem cvičení rodičů s dětmi.
Cvičení a pohybové hry prohlubují vzájemnou důvěru mezi rodičem a děťátkem a přispívají k rozvoji pohybových dovedností.
Malý človíček si již od malička upevňuje zdravé návyky a lásku k pohybu. Cvičení Vám též napomůže poznat co Vaše děťátko baví a jak pracuje v přítomnosti jiných dětí i jiné autority. Pokusíte se akceptovat, že dítě občas nemá chuť účastnit se naplánovaného cvičení ( však i nám dospělým se občas do něčeho nechce ) a vcítit se do jeho pocitů.


Docházka na cvičení Vám také umožní získat nové kamarádky - maminky, které mají stejně staré děti a tudíž i stejné radosti a starosti.
Vy i celá Vaše rodina se budete radovat z úspěchu Vašeho děťátka.
Kurz cvičení "Rodičů s dětmi" nabízí každou lekci i cvičení na míčích, při kterém se aktivuje mnoho svalových skupin a navíc i smysl pro rovnováhu.
Toto cvičení mají děti velmi rády a už se nemohou dočkat, až si na míčích zazpíváme skákal pes či holka modrooká.
Věnujeme se rozvíjení hrubé a jemné motoriky a pro správný vývoj řeči je důležitá i motorika mluvidel.
Hrubou motoriku procvičujeme chůzí, během, skákáním, lezení, házením, podlézáním a chytání míče...
Jemnou motoriku můžeme podporovat navlékáním korálků, mačkáním a trháním papírů, manipulace s kostkami, chytáním drobných předmětů atd.
Motorika mluvidel začíná hned po narození přijímáním potravy a my ji můžeme podporovat špulením rtů i vyplazováním jazyka, napodobováním zvířátek aj.

Říká se, že v prvních třech letech nejvíce ovlivníte Vaše děťátko pro jeho další život. Je to krásná doba a krátká...


 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz