collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz

zdraví

Myslíte si, že rychlé hubnutí je to pravé ořechové? Myslíte si, že rychlé hubnutí je to pravé ořechové?

Máte pocit, že rychle zhubnout je správné? Lidově řečeno, to pravé ořechové? Je to jinak! A přesvědčí vás o tom výživový odborník Martin Škába.....
Vaše Hanka
 

Jaro se blíží a detoxikace je základJaro se blíží a detoxikace je základ

Jaro se blíží. Mít zdravá játra, ledviny a střeva je základ správného fungování těla. Toto nejsou moje slova, ale jsem za ně velmi ráda. O tomto tématu vám bude vyprávět Martin Škába....
Vaše Hanka
 

Spánek je věc, kterou bychom měli mít rádiSpánek je věc, kterou bychom měli mít rádi

 

Je právě 19:50 a já jdu uspávat svoje holky. Asi by usnuly samy, ale rituál uspávání mám moc ráda. Řeknou mi i to, co nevědí. Přiznám se, že někdy se mi podaří usnout s nimi. Ale dnes, když začaly obě spokojeně funět jsem si vzpomněla na jednu klientku, kterou jsem ráno potkala na recepci u mě ve fitku.

 

Zimní péče o pleťZimní péče o pleť

Ještě před měsícem bychom řekli, že letošní zima je opravdu zvláštní. Její závěr nás ale přesvědčil, že se dokáže pořádně projevit. Zatímco vánoce byly na blátě, únor nás překvapil mrazivým počasím, jaké jsme už ani nečekali. Co se týče naší pleti, suché mrazy, které teď panují, jsou to nejhorší, co ji může potkat. Navíc v topné sezóně je vzduch suchý úplně všude, doma, v autě i v kanceláři. Co tedy dělat, aby pleť zimou netrpěla více než je nutné?
 

Očima muže: Zdravá strava není věda

Zdravá strava není věda

Dokonce to není ani mučení. Jde jen o trochu disciplíny, což je ovšem vlastnost, která u většiny z nás není stoprocentní. Někdy jsme na sebe prostě tvrdší a někdy si dopřejeme víc pohody. Co je ale pro pokusy zdravěji či dietněji jíst vražedné, jsou většinou dostupné texty a články na dané téma. Co autor, to názor a navíc jako by se všichni předháněli v „odbornosti", tedy spíše nesrozumitelnosti svých rad. Člověk aby na to studoval dietologii a tělesnou výchovu na vysoké škole. Jelikož jsem laik, pokusím se s vámi také laicky podělit o mé zkušenosti a postupy. Tedy ty zdravé. Ty z období, kdy hodím disciplínu za hlavu, si raději nechám pro sebe. Následující řádky tedy nejsou určeny těm, kdo v dané problematice „jedou", ale spíše těm, kdo tápou, či teprve uvažují, že by případně něco ve své životosprávě změnili, a to zejména z důvodů regulace váhy a sebevědomí, jinými slovy zbavení se špeků.

 

Hanka Kynychová: Novoroční  předsevzetí Hanka Kynychová: Novoroční předsevzetí

Tak jsem se dnes koukla do kalendáře a zjistila, že je už 4. Ledna. Né, že bych kalendář a data jednotlivých dnu nesledovala, ale je pravda, že od Štědrého dne jsem zase tolik povinností neměla, abych se musela stresovat kdy kde být.
No, a když jsem tedy zjistila, že už je „tolikátého", tak jsem si úsměvem na tváři vzpomněla na vás, kteří jste si dali se sklenkou v ruce někde o kratičké samotě slib, že se sebou něco provedete a něco od krásného a nového roku změníte.
 

Hanka Kynychová: CHODIDLA, Ó MĚ BOLÍ CHODIDLAHanka Kynychová: CHODIDLA, Ó MĚ BOLÍ CHODIDLA

O bolestech chodidel jsem si povídala s Michaelou Prokešovou, lékařkou Ústřední vojenské nemocnice, ke které jsem před nedávnem začala chodit s docela nepříjemnými a hlavně - pro mě „brzdícími"- problémy se zády.
Jsem ještě hodně mladá na to, abych se nechala omezovat nějakými bolestmi. Každá bolest a nemoc má své příčiny a já jsem se je rozhodla všechny postupně rozluštit, a poté odstranit.
Zda se mi podaří díky mým detektivním schopnostem rozkrýt i některé vaše neduhy a odpomoci vám od nich, budu na sebe pyšná. 
Začněme ale z legrace písničkou. Myslím, že mladá generace si ji asi už nevybaví, protože ani Rádio Blaník ji nemá ve svém play listu, tím však nechci říct, že generace, která ji má v paměti je stará, ale v každém případě mi její slova pro úvod hodně pomohou.
 

Nápad: Pojďme ještě zhubnout do Vánoc!Nápad: Pojďme ještě zhubnout do Vánoc!

Možná si řeknete, že jsem se úplně zbláznila, ale přísahám, že tento nápad není z mé hlavy. On totiž zdaleka není jen z jedné hlavy....
A mě připadalo sobecké se s vámi o tento trochu „bláznivý nápad“ nepodělit. Ale abyste mi opravdu věřili, tak vám prozradím, kde a jak jsem se k tomuto tématu dostala. No, kde jinde, než mezi lidmi, které mám dennodenně vedle sebe – tedy s návštěvníky fitka. Před měsícem a půl, tady před šesti týdny, si začala stravu hlídat moje manikérka. Začala si připravovat jídla s sebou a jedla přesně po dvou hodinách. Teď si možná někdo povzdechl: „Asi na to má čas, který já nemám, dělá jenom nehtíky a nic víc….“
Protože ji znám dlouho, musím na její obhajobu říct, že nemá jen na práci pečovávat ženám o nehtíky, ale že je to matka také tří dětí (ve věku 18, 13 a 5 let) a pracuje deset hodin denně. A přesto to stíhá! Stíhá jak chystat svoji pravidelnou stravu, tak i pohyb.. Podařilo se jí zhubnout 6,5 kg, vypadá skvěle. Další věc, kterou změnila je ta, že každý druhý den chodí běhat,. V 8:00 dá malou Nikolku do školky a na dvacet minut si jde volným tempem zaběhat kolem Vltavy. To proto, aby už v 9:00 měla první klientku, které udělá radost krásnými nehtíky. Pokud to chcete zkusit podle vzoru mé manikérky, tak tady vám poskytla svůj dvou denní jídelníček….
 

Návod Hanky Kynychové: JAK PŘES VÁNOCE NEPŘIBRAT

Přes Vánoce nepřibrat? Ano! A to nejenom proto, že nás budou tlačit kalhoty, ale také další důvody proč se to opravdu vyplatí, se dozvíte v našem článku.
 

Hanka pomáhala nevyléčitelně nemocné „HOLCE S TAJEMSTVÍM“Hanka pomáhala nevyléčitelně nemocné „HOLCE S TAJEMSTVÍM“

Hanka se stala jednou z osobností, které se zúčastnily slavnostního křtu knihy s názvem „Holka s tajemstvím" v pražském hotelu InterContinental. Nevyléčitelně nemocné Zuzaně Marek Litvové se ten den splnil sen. Její životní příběh ten den vyšel v knižní podobě. Spolu s Kateřinou Brožovou, Evou Pilarovou a Michalem Davidem, byla Hanka ozdobou akce plné emocí a dojemných okamžiků.
„Je potřeba takovým lidem, jako je Zuzka, pomáhat. Když jsem se seznámila s jejím životním příběhem, řekla jsem si hned - tedy ta holka má v sobě sílu a vůli! Navíc i ona léta pomáhala dětem z dětských domovů a to nás vlastně velmi spojuje," řekla Hanka, která se na křtu ujala role lidem nejmilejší - losovala tombolu o krásné ceny. A vypadal přitom zatraceně sexy. Svou krásou a sex-appealem na sebe strhla pozornost také herečka Kateřina Brožová, ta autorce knihy předala před zraky...
 

APOTEX přináší nová žvýkací probiotika APO-LAKTÍKAPOTEX přináší nová žvýkací probiotika APO-LAKTÍK

Praha, 7. září 2011 - Se začátkem školního roku přichází na trh i nový doplněk stravy pro děti školkového věku. Žvýkací probiotika APO-LAKTÍK s citronovou příchutí jsou navržena tak, aby pomohla malým dětem pečovat o jejich zuby. Každá pastilka obsahuje miliardu probiotických bakterií a přírodní sladidlo Xylitol.
Mateřské školky přináší dětem nové kamarády, zkušenosti, zábavu, ale i rizika. Konec léta a příprava dětí na školní povinnosti provází zvýšené nároky na jejich organismus. „Jako každému rodiči i mě záleží na spokojenosti a zdravém růstu mých dětí. Pro to, aby i moje dvojčata zvládla hladký vstup do mateřské školky, začala jsem jim pravidelně dávat žvýkací probiotika s Xylitolem, který navíc pomáhá snižovat riziko zubního kazu," popisuje zahájení školního roku u svých dětí Hanka Kynychová, jedna z nejznámějších cvičitelek v České republice.
 

Začít se změnou se dá kdykolivZačít se změnou se dá kdykoliv

Hodně lidí se mě v posledních týdnech zeptalo, co jsem si do tohoto nového roku předsevzala. Odpověděla jsem, že nic. A říkám si, proč bych si měla dávat předsevzetí zrovna na začátek nového roku? Vždyť přece se změnou se dá začít kdykoli.

 
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz E-shop kynychova-shop.cz